Instagram’da Takip Etmeyenleri Bulma ve Silme (Resimli Anlatım)

Instagram hesabınızda sizi kimler takip ediyor yada kimler artık sizi takip etmiyor öğrenmek ister misiniz? İşte takip etmeyenleri bulma ve silmenin yolu.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram’da Takip Etmeyenleri Bulma

Sosyal medya siteleri, sunduğu avantajlar ile hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Facebook, Youtube, Twitter, Instagram ve Forsquare sosyal platformlar olmazsa olmazlar arasında yerini alırken bu platformlarda kişiler için önemli olan takipçiler ise bir kat daha önem kazanmaya başladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal platformların birçoğu takipçi – arkadaş listesi şeklinde hizmet sunuyor. Binlerce takipçiye ulaşan profillerde sizin takip ettiğiniz fakat sizi takip etmeyen kişileri tek, tek aramak oldukça zor olacaktır.

Instagram’da Takip Etmeyenler Nasıl Bulunur?

Farklı bir bakış açısıyla hayatımıza giren Instagram, fotoğraflar – resim paylaşımı üzerine hizmet sunan platformdur. Bu platformda paylaşacağınız resimler üzerinde dilediğiniz oynamaları yapabilir beğeni ve takipçi kazanabilirsiniz.

instagram takip etmeyenleri bulma 1

Diğer sosyal ağlarda (Twitter vb) takip ettiğiniz veya sizi takip eden kişinin profiline girdiğinizde Seni Takip Ediyor şeklinde bir uyarı ile karşılaşacaksınız. Instagram’da ise yalnızca profil Takip Eden, Takip Ettiklerim karşılaştırmasıyla sizi takip etmeyenleri bulmaya çalışmak oldukça sıkıcı olacaktır.

instagram takip etmeyenleri bulma 2

Sizi takip etmeyen kullanıcıları bilgisayarınızdan öğrenmek ve tespit etmek için Unfollowgram adlı web uygulamasını kullanabilirsiniz.

instagram takip etmeyenleri bulma 3

Siteye giriş yaptıktan sonra “Sign in with Instagram” butonuna tıklayın ve Instagram hesabınıza erişim izni verin. Daha sonra uygulama üzerinde sizi takip etmeyi bırakan kullanıcıları, sizin takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyen kullanıcıları, sizi takip eden ancak sizin takip etmediğiniz kullanıcıları ve takipçilerinizi kolaylıkla görebilirsiniz.

Instagram Uygulamalarını İndirin!

Instagram - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram - Android
Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram BETA - Windows Phone
Windows Phone İçin Instagram Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Instagram’da Takip Etmeyenleri Bulma ve Silme (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.