Instagram’da Zoom Dönemi Başladı

Instagram hesabınızda gördüğünüz fotoğrafları ve videoları yakınlaştıramama dönemi bitti. Instagram’a gelen zoom özelliği ile artık uzaklar yakın oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Fotoğraflarını Yakılaştırma Özelliği Geldi

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşma platformu olan Instagram yeni bir özellik ile yine kullanıcılarını sevindirdi. Aslında geç kalınmış bir özellik diyebiliriz. Zira Instagram’a böyle bir özellik geleceği biliniyordu ama tarihi belirtilmemişti. Geçte olsa Instagram’a zoom özelliği geldiği resmi olarak açıklandı. Son olarak Instagram Hikaye Modu (Story Mode) özelliğni duyuran Instagram, çok geçmeden zoom özelliği ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Böylece artık profil resminiz dahil Instagram’da gördüğünüz bütün fotoğrafları yakınlaştırıp uzaklaştırabileceksiniz. Bunun için akıllı telefon ve tabletlerde yakınlaştırmak için yaptığımız iki parmak hareketini yapmanız yeterli.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamaya gelen bu yeni özellik ilk olarak iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için sonrasında ise Android platformu için devreye girecek.

Instagram Hikaye (Instagram Story) Nasıl Kullanılır?

Instagram Zoom Özelliğini Duyurdu

Instagram - Android
Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram - Windows 10 Mobile
Windows 10 Mobile İçin Fotoğraf Paylaşma Uygulaması

Instagram Zoom Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Instagram’da Zoom Dönemi Başladı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.