Internet Explorer 8

8

Eski tarayıcısını kullanmaktan vazgeçemeyenler ve alışkanlıklarını bırakmak istemeyenler için işte Internet Explorer 8 tarayıcısı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Vista ve Server 2008
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 14.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.310
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Tarayıcısı ve Gezginler

Vista ve XP kullanıcıları için varsayılan olarak gelen ya da güncelleme sonrası yüklenen Internet Explorer 8, Microsoft’un daha iyi bir deneyim elde etmek için geliştirdiği internet tarayıcısı olarak bilinmektedir. Yalnızca web üzerinde gezinti imkanı tanımayan aynı zamanda ek güvenlik ve geliştirici seçeneklerini de bir arada sunan Internet Explorer 8 güvenli, keyifli ve bir o kadarda hızlı web deneyimi sunmaktadır.

Internet Explorer 8 ve Teknik Özellikleri

Internet Explorer 8 ile aramalarınızı özelleştirebilir ve geçmiş aramalar üzerinde daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Yine hali hazırda tarayıcı üzerinde yer alan anlık arama kutusu ile arama sağlayıcınızda doğrudan dilediğiniz kelimeyi arayabilirsiniz. Bu özellik size yazılı ve görsel öneriler sunarken aramanızı filtreleme imkanı tanımaktadır.

Tarayıcıların sık yaşadığı sorunlar arasında yer alan eski sürümler ile geliştirilen web siteleri, Internet Explorer 8 üzerinde, uyumluluk modu sayesinde son derece sorunsuz bir şekilde görüntülenebilir. Ayrıca yaptığınız gezintileri gizlemek ya da çoklu kullanıma karşı korumak için InPrivate özelliğinden faydalanarak arama geçmişinizi koruma altına alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer 8 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Internet Explorer 8 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.