Internet Explorer 9 (Windows 7)

9.0.8112.16421

Gelişmiş özelliklerinin yanı sıra kolay kullanıma sahip hızlı web tarayıcısı olarak karşımıza çıkan IE9 tarayıcısını Windows 7 bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win7
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 318
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 için Internet Explorer 9

Windows 7 işletim sistemiyle birlikte sunulan ve bu sistemde tam bir uyum içerisinde çalışan Internet Explorer 9, Microsoft’un son dönemde benimsediği minimalist tasarımdan etkilenmiş gibi görünüyor. Önceki Internet Explorer sürümlerinde karşılaşılan uyumsuzluk sorunları ve hatalar, Internet Explorer 9’la birlikte ortadan kaldırılmış gibi görünüyor. Basit ve sade bir tasarımı benimseyen Microsoft, hızı ve kullanım kolaylığı ile rakiplerinin bir adım önünde yer almayı amaçlıyor.

Yeni Web Teknolojileri ile Uyumlu Explorer 9

Microsoft, Internet Explorer’la birlikte web dünyasında yaşanan gelişmeleri göz önünde bulundurarak, yeni tarayıcısında HTML5 ve CSS3 desteğini de eklemeyi unutmamış. Diğer sürümlere oranla gözle görülür bir hız farkı sunan Internet Explorer 9, Chakra ismi verilen JS motoru ile kullanıcıları memnun etmeyi hedefliyor.

Windows 7 ile uyumlu çalışan bu tarayıcı farklı iki sekmeyi, tek sayfa üzerinde görüntüleme, karşılaştırma gibi olanaklar sunarken web sitelerini önizleme imkanı tanıyor. Önceki sürümlerde sık karşılaşılan web siteleri hataları, Internet Explorer 9’la birlikte uyumluluk modu altında giderilmiş durumda. Yine adres çubuğu üzerinde otomatik tanımlama özelliği sayesinde hızlı aramalar gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer 9 (Windows 7) Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Internet Explorer 9 (Windows 7) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.