Internet Explorer Çalışmayı Durdurdu Hatası ve Çözümü

Internet Explorer tarayıcınız çalışmayı durdurdu hatası verdiği zaman bu uyarıyı nasıl neler yapmanız gerektiğini ve bu hatayı nasıl çözeceğinizi öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer Hataları

Web gezintiniz sırasında tarayıcınız hata verip kapanabilir ya da çalışmayı durdurdu şeklinde bir uyarı vererek işlemleri sonlandırabilir. Genellikle bilgisayar ve versiyon kaynaklı olarak ortaya çıkan bu sorun basit birkaç düzenleme ile giderilebilir. Aşağıda çalışmayı durdurdu hatası ve çözüm önerileri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer Çalışmayı Durdurdu Hatası – Çözümü

Internet Explorer açılmıyor ya da açıldıktan sonra sürekli kilitleniyor ise bellek yetersiz olabilir ya da eksik sistem dosyaları IE’nin çalışmasını engelliyor olabilir. Bu sorunu gidermek için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız, en son güncellemeleri denetlemeniz ve Internet Explorer’ı sıfırlamanız faydalı olabilir.

Internet-Explorer çalışmayı durdurdu

Tarayıcınız sık sık kilitleniyor ya da donma, kasma gibi sorunlar yaşatıyorsa en son güncellemeleri kontrol ederek yüklemeli, Internet Explorer Performans gidericisini çalıştırmalısınız. Ayrıca eklenti kaynaklı sorunları denetlemek için eklentileri devre dışı bırakmak ve donanım ivmesini kapatmak yararlı olacaktır.

internet explorer hataları

Ziyaretiniz sırasında açtığınız web sayfaları boş görünüyor ya da herhangi bir sonuç elde edemiyorsanız tarayıcı önbelleğini temizlemelisiniz. Ayrıca sorunun çözümüne yönelik sayfayı uyumluluk görünümünde açmak, izlenme korumasını kapatmak faydalı olabilir.

Internet Explorer İndirin

Internet Explorer 10
Windows 7 İçin IE 10 Tarayıcı
Internet Explorer 9 (Windows 7)
Windows 7 için Internet Explorer 9
Internet Explorer - Mac
Mac için IE Tarayıcı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Internet Explorer Çalışmayı Durdurdu Hatası ve Çözümü İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.