Internet Explorer’da Google Ana Sayfa Yapma (Resimli Anlatım)

Internet Explorer internet tarayıcınızın ana sayfasını Google olarak mdeğiştirmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları uygulayarak nasıl yapacağınızı öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

IE’de Ana Sayfanızı Değiştirin

Microsoft’un en iddialı ürünlerinden birisi olan ve Windows ile birlikte sunulan Internet Explorer, Windows’un varsayılan tarayıcısı olarak tanınmıştır. Mevcut pek çok tarayıcı arasından Internet Explorer ile devam etmek fakat Ana Sayfanızı değiştirmek istiyorsanız aşağıda sizler için hazırladığımız rehbere göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Genellikle kurulum sonrasında Internet Explorer, boş sayfa, sekmeler ya da BING’i varsayılan olarak ayarlayabilir. Dilerseniz size sunulan seçenekler üzerinde başlangıç sayfanızı değiştirebilir dilerseniz açılış sayfanızı Google olarak belirleyebilirsiniz.

Internet Explorer’da Google’ı Ana Sayfa Yapmak

Internet Explorer’da Ana Sayfanızı değiştirmek için tarayıcıyı açın ve yukarıda yer alan “Araçlar” sekmesine tıklayın. Açılan sayfada “Internet Seçenekleri”ni seçin ve pencere üzerinde yer alan “Genel” kısmına geçin. Burada giriş sayfası kısmında yer alan web sitesini veya boş metni silerek www.google.com.tr yazın, “Tamam” butonuna basarak ayarlarınızı kaydedin.

google anasayfa yapmak

Görselde de görebileceğiniz gibi bu işlem sonucunda başlangıç – açılış sayfanız Google olarak değiştirilmiş olacaktır. Açılış sayfanızı Google dışında başka bir web sitesi olarak değiştirmek isterseniz yine aynı yolu izleyerek belirlediğiniz siteyi seçebilirsiniz.

Internet Explorer İndirin

Internet Explorer 10
Windows 7 İçin IE 10 Tarayıcı
Internet Explorer 9 (Windows 7)
Windows 7 için Internet Explorer 9
Internet Explorer 8
İnternet Tarayıcısı ve Gezginler
Internet Explorer - Mac
Mac için IE Tarayıcı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Internet Explorer’da Google Ana Sayfa Yapma (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.