İnternetten Online GIF Yapma Siteleri

İnternet üzerinden online bir şekilde GIF yapmak isteyenler için en iyi online GIF yapma sitelerini sıralıyoruz. GIF resimler yapmak için bu web sitelerini kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

Online GIF Yapma

Bilgisayarınızda ya mobil cihazlarınızda kullanacağınız program ve uygulamalar ile kısa sürede GIF dosyaları oluşturabilir bu dosyaları animasyonlu bir şekilde kullanıma sunabilirsiniz. Sorunsuz ve başarılı bir sıkıştırma sunan GIF formatı ile basit animasyonlar hazırlayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınız ya da mobil cihazlarınız dışında online GIF yapma sitelerini kullanmak istiyorsanız aşağıda ki bilgilere göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

GIF formatına olan ilgiyle birlikte yalnızca program ve uygulama olarak değil online servisler aracılığıyla da GIF dosyaları oluşturabilirsiniz. Aşağıda yer alan servisler aracılığıyla oluşturacağınız GIF resimlerini yine aynı servisleri kullanarak düzenleyebilir ya da resimler üzerinde oynamalar yapabilirsiniz.

Ayrıca bkz: GIF Yapma Programları

GIF Yapma Siteleri

İlk servisimiz olan GIFUP, herhangi bir programa ihtiyaç duyulmadan hızlı bir şekilde GIF resimleri oluşturmanızı sağlar.

GIFup

ImgFlip servisi sayesinde var olan resimlerden GIF oluşturabileceğiniz gibi videoları kullanarak GIF animasyonları yaratabilirsiniz.

imgflip

GIFMaker, sık kullanılan online GIF oluşturma sitelerinden bir diğeri olup yalnızca resimler kullanılarak animasyonlar oluşturmanıza imkan tanıyor.

online gif yapma siteleri

MakeaGIF, hem resimlerden hem de videolardan GIF animasyonları oluşturulmasını sağlıyor. Üstelik diğer servislerden farklı olarak Youtube gibi kanallar aracılığıyla GIF dosyaları oluşturabilirsiniz.

makeagif

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

İnternetten Online GIF Yapma Siteleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.