IObit Driver Booster

4.5.0.527

Bilgisayarlarınızda bulunan parçaların yazılımlarını zahmetsizce güncellemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1/8, 7, Vis
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 15 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 195
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Donanımlarını Güncellemek İle Uğraşmayın

2.5/5, Toplam: 2 kişi

IObit Driver Booster programı adından da anlaşılacağı gibi bir sürücü güncelleme programıdır. Tamamen ücretsiz olan bu program ile bilgisayarınızda bulunan sürücüleri tek tek güncelleme zahmetine girmeyin. Özellikle format attıktan sonra ekran kartı olsun, anakart olsun, ethernet kart olsun ve diğer donanımların CD/DVD’lerini kullanarak bu donanımların yazılımlarını yükleriz. Eğer CD/DVD’si yoksa internetten tek tek arar sonra indirir ve kurarız. Format atma işlemi olmasa bile bilgisayarımızda bulunan donanımların örneğin ekran kartının yazılımını güncellemeyiz.

Ama o zahmeti günler geride kaldı. Format atma işlemi yapmasak bile bilgisayarlarımızda devamlı olarak sürücü güncelleme olayları ile karşılaşıyoruz. Ama artık ister format atma işleminden sonra olsun isterse sıradan güncellemeler olsun artık bu zahmetlerden kurtuluyorsunuz. Çünkü IObit Driver Booster programı sizin yerinize bilgisayarınızda bulunan sürücülerin en son yazılımlarını kullandığınız sisteme uygun olanlarını buluyor, indiriyor ve yüklüyor. İster tek tek güncelleme yapın isterseniz hepsini birden güncelleyin. Programın Türkçe dil desteği de bulunmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

IObit Driver Booster Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

IObit Driver Booster İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.