iOS 11 beta 2’yi Geliştirici Hesabı veya PC Olmadan Kurma

iOS 11 sürümünün betası hemen yüklemek istiyorsanız geliştirici hesabı olmadan bunu yapabilirsiniz. Nasıl mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Geliştirici Hesabı veya PC Olmadan iOS 11 Kurma

Çarşamba günü Apple, şu anda geliştiricilerin kullanımına sunulan, iOS, macOS ve watchOS da dahil olmak üzere tüm beta güncellemelerini yayınladı. Tabii ki, iPhone’un Apple’ın en önemli ürünü olan iOS 11 beta 2 elbette daha heyecan verici bir yazılım. iOS 11 beta 2 hala geliştiriciler tarafından test edilmek üzere kurulmaya hazır. Genel bir beta henüz burada yok ama bu, desteklenen iPhone, iPad ve iPod touch cihazınıza hemen kuramazsınız anlamına gelmiyor. Geçmiş yıllarda, kayıtdışı cihazlarda geliştirici betalarını çalıştırmak, şu andan biraz daha hileli idi.

Sponsorlu Bağlantılar

Geliştirici makinelere iOS betaları yükleme süreci basitleştirildi ve Apple, geliştiricilerin yazılımı çalıştıramadığını aklına bile getirmiyor. Sonuçta, Apple’ın yeni sürümünü test etmesine halen yardım ediyorlar.

iOS 11 Beta Yapılandırma Profili Bulun

İşe başlamak için ihtiyacınız olan tek şey, online olarak bulunabilen resmi bir iOS 11 beta yapılandırma profili ama sadece Google. İşlem tamamlandıktan sonra, Ayarlar uygulamasına gidin ve iOS 11 beta 2 güncellemesi kendisini sadece normal bir yazılım güncellemesi olarak sunacaktır.

Normalde herhangi bir iOS sürümüyle yaptığınız gibi indirin ve işlemesine devam etmesine izin verin. Başlamadan önce verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Daha sonra, işlemi tamamlamak için iyi bir kablosuz bağlantınızın ve yeterli pil ömrünün olmasını sağlayın. Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, aşağıdaki videoyu izleyerek bir geliştirici hesabı olmadan iOS beta’larını nasıl kuracağınıza öğrenin.

iPhone veya iPad yedeklemesi bittiğinde, iOS 11 beta 2’yi deneyebilirsiniz. Herhangi bir zamanda, beta günlük kullanım için çok karmaşık ve zor ise en son kararlı iOS sürümüne de geri dönebilirsiniz.

ÖNEMLİ: iOS 11’den eski sürüme nasıl döneceğinizi bilmiyorsanız bunu yapmayın.

Beklemek Daha İyi

Herkese açık iOS 11 beta sürümü kısa bir süre önce kullanıma sunuldu ve bu sürümü beklemek daha iyi. Geliştiricilerin çalıştırdığı en son iOS 11 beta sürümüyle aynı özelliklere sahip olacak. Bu durumda, genel beta, iOS 11 beta 2’ye benzer olmalı ama bu, Apple’ın bu hafta genel sürümü başlattığını varsayıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS 11 beta 2’yi Geliştirici Hesabı veya PC Olmadan Kurma İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.