iOS 11’de Mesajlar Uygulamasında Uyarıları Gizleme

iOS 11 ile artık sizi rahatsız eden mesajların sesini kapatabilirsiniz. Üstelik kolay bir kısayol ile.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS 11’de Sohbet Uyarılarını Gizleyin

Eğer çok mesajlaşan birisi iseniz ve sizin için o anda önemli olmayan mesajlardan gelen uyarıları gizlemek istiyorsanız bu iOS 11 ile mümkün. Herhangi bir zamanda İletiler’de (veya bir sohbet servisinde) bir grup görüşmesinde yer aldıysanız, insanların sohbeti bitirmesini istediğini zamanlar olacak demektir. Belirli sohbetler için Rahatsız Etmeyin’i kullanarak sohbetin sesini kapatarak onları sessize alabilirsiniz. Ayrıca sadece gruplar için geçerli değil. İsterseniz tek bir kişi içinde yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS 11’de Apple, ileti ekranından konuşmaların sesini kapatmayı çok daha kolay hale getirdi. Mesajlar listesindeki bir görüşmedeyken sola hızlıca kaydırdığınızda, iki seçenek görürsünüz. Bunlar konuşmayı silme ve uyarıları gizleme.

iOS 10’da Benzeri Vardı Ama Artık Çok Daha Kolay

Tıpkı iOS’un önceki sürümlerinde Rahatsız Etmeyin gibi belirli ileti dizileri için Uyarıları Gizle’yi etkinleştirdiğinizde, birisi o ileti dizisinde sohbet ettiğinde ping veya afiş bildirimi almayacaksınız. Eğer rozet simgesi ayarını devre dışı bırakmadıysanız bazı etkinliklerin gerçekleştiğini bildiren bir rozet simgesi çıkar.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS 11’de Mesajlar Uygulamasında Uyarıları Gizleme İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.