iOS 8 için Emoji

Son Sürüm

iOS 8 için Emoji uygulaması ile birbirinden güzel emoji klavyesi, animasyonlu ifadeler, çıkartmalar ve yazı tipleri size sunuluyor. Sevdikleriniz ile mesajlaşırken duygularınızı bu uygulama ile daha kolay ifade edin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 84.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 195
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İfadeler ve Yazı Tipi Uygulaması

Daha önce genel iOS kullanıcıları için sunulan Emoji uygulamasından sonra şimdide iOS 8 kullanıcıları için yeni bir Emoji sürümü sunuldu. Apalon Apps tarafından geliştirilen uygulamalardan birisi olan Emoji, son derece eğlenceli, animasyon, çıkartma, yazı tipleri ve klavye seçenekleri içeriyor.

Hali hazırda yalnızca iki nokta ile yaptığınız gönderileri bir kenara bırakarak Emoji uygulaması ile mesajlarınıza duygularınızı da katabilirsiniz.

Duygularınızı Çıkartmalar ile İfade Edin

İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone kullanıcıları için geliştirilen ve aynı zamanda diğer platformlarda da büyük beğeni toplayan Emoji uygulaması bugün, market üzerinde milyonlarca kullanıcı tarafından indirilmiş uygulamalar arasında yer almaktadır.

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda duygularınızı onlarca çıkartma, yüz ifadesi ve animasyonlar arasından seçerek ifade edebilir, tatilinizi oldukça hoş bir biçimde geçirebilirsiniz. Tüm bu özelliklerin ücretsiz sunulduğu uygulamada 15 ayrı kategori, binlerce yaratıcı ifade, kelime üretici ile herhangi bir kelimeyi, ifade olarak gönderebilme gibi pek çok özgün seçenek yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

iOS 8 için Emoji İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.