iOS 8 için Ücretsiz Duvar Kağıtları

Son Sürüm

iOS 8 için Ücretsiz Duvar Kağıtları uygulaması isminden de anlaşılacağı üzere iOS 8 duvar kağıtları sizlere sunuyor. Birbirinden güzel HD temalar ve duvarkağıtları sizi bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 35.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 415
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Duvar Kağıtları

Apalon Apps tarafından geliştirilen uygulamalardan biri olan İOS 8 için Duvar Kağıtları, İOS 8’le birlikte iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’a özel duvar kağıtları içermektedir. Hali hazırda İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone’lara özel duvar kağıdı uygulamaları bulunmasına karşın bu uygulama doğrudan İOS 8’e özgü içerikler taşımaktadır. Tamamen ücretsiz olarak sunulması dışında uygulama aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahiptir.

HD Duvar Kağıtları ve Tema Desteği

Uygulama içerisinde sıradan duvar kağıtları sunan uygulamaların aksine onlarca HD duvar kağıdı ve aygıtınıza özel temalar yer almaktadır. Bir anlamda bu uygulama ile zevklerinizi aygıtınız ile birleştirebilir ve cihazınızı tamamen size özel bir hale getirebilirsiniz.

Uygulamanın diğer özelliklerine göz attığımızda retina ve standart çözünürlüğe sahip duvar kağıtları içermesi, soyut, çizgi film, bilim kurgu, hayvanlar, spor, doğa, tatiller, minimal, şehirler ve üç boyutlu türde duvar kağıtları sunması dikkat çekiyor. Sizde diğerlerinden farklı bir duvar kağıdı uygulaması arıyorsanız bu uygulamaya göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

iOS 8 için Ücretsiz Duvar Kağıtları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.