iOS İçin En Güzel Video Düzenleme Uygulamaları

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz App Store’un en iyi video düzenleme uygulamalarını hemen indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch için En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

App Store video düzenlemek için birçok uygulama var ve bizçok insan bu uygulamalardan hangisini kullanacağını bilmiyor. Zaten birçok insan ücretli olanları ile ilgilenmiyor bile. Ücretsizler içinse hangisinin iyi olduğunu bilmeyenler o anda karşısına çıkan uygulamayı indiriyor ve deniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer ihtiyacını karşılamıyorsa silip tekrar aynı şeyi yapıyor. Bu kadar zahmete girmenize gerek yok. İşte App Store uygulama ve oyun mağazasındaki iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için en iyi video düzenleme uygulamaları.

iOS Akıllı Telefonlar ve Tabletler İçin En İyileri

Cute Cut

Cute CUT

Cute CUT

Cute Cut uygulaması tamamen ücretsiz olup App Store’daki en iyi uygulamalardan. “Bu uygulamada videolarımı nasıl düzenleyeceğim?” diye düşünmeyin. Çünkü uygulamayı açtığınız zaman karşınıza uygulamayı nasıl kullanacağınız anlatılıyor. Cute Cut uygulaması video düzenlemenin yanı sıra kendi videolarınızı oluşturmanızı da sağlıyor. Bütün bunların yanı sıra videolara eğer isterseniz resim, müzik, metin gibi eklemeler yapabilirsiniz. Hemde sürükle-bırak ile.

hemen-indir1

iMovie

iMovie

iMovie

iMovie uygulaması, Apple tarafından geliştirilmiş bir video düzenleme uygulamasıdır. Hem iPad tabletlerinizde hemde iPhone akıllı telefonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz iMovie uygulaması basit kullanımı ve anlaşılır arayüzü ile ön plana çıkmakta. Kolaylıkla videolarınızı düzenleyebilir, kronolojik bir şekilde listeleyebilir, arama özelliğini kullanarak kolaylıkla erişebilir ve anında paylaşabilirsiniz.

hemen-indir1

Lumify Video Editor

Lumify Video Editor

Lumify Video Editor

Lumify uygulaması özellikle yeni başlayanların zorlanmadan kullanabileceği bir uygulama. Güçlü düzenleme araçlarına sahip, yüksek kaliteli videolar düzenleyebileceğiniz ve yapılan değişiklikleri anında görebileceğiniz bir uygulamadır. Onlarca video düzenleme filtresine ve özel efektlere sahip güzel bir uygulama.

NOT: UYGULAMA YAYINDAN KALDIRILMIŞTIR.

Magisto

Magisto

Magisto

Magisto uygulaması, profesyonel videolar oluşturabileceğiniz ve videolarınızı profesyonlece düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Videolarınıza müzikte ekleyebileceğiniz bu uygulama, videolarınızın en iyi kısımlarını seçebiliyor. Magisto ile düzenlediğiniz videoları anında paylaşma imkanınız da var.

hemen-indir1

MixBit

MixBit

MixBit

MixBit uygulaması ile iOS cihazlarınızdan video çekebilir, düzenleyebilir ve hemen paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda birden fazla videoyu birleştirip düzenleme imkanınızda var. Uygulamanın sürükle-bırak özelliği işlerinizi daha kolaylaştıracak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS İçin En Güzel Video Düzenleme Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.