iOS İçin En İyi Sigara Bırakma Uygulamaları

Sigarayı bırakmak istiyorsanız denemeniz gereken yöntemlerden birisi de iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sigarayı Teknoloji İle Bırakmayı Deneyin

Sigarayı bırakmak birçok insanın en büyük sorunlarından birisidir. Sigarayı bırakmak isteyen birçok insan hastanelerde veya sağlık ocaklarında tıbbi destek dahi almaktalar. Ama bazı insanlarda tıbbi destek yerine alternatif tıbbı denemekteler. Ama bu insanların birçoğu sigarayı bırakamadıklarını söyleyip sigara içmeye devam ediyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Doğru Yöntem App Store Uygulama Mağazası Olabilir

Ama sigarayı bırakmak için farklı bir yöntem daha var. O da teknoloji. Çare App Store olabilir. Günümüzde hemen her insanda olan iOS akıllı telefonlar ve tabletler sigarayı bırakmanızda size yardımcı olabilir. Eğer iPhone, iPad ve iPod touch bir akıllı telefona veya tablete sahipseniz sigarayı bırakmanız hala mümkün.

Sigarayı Bırakma Uygulamaları

App Store uygulama ve oyun mağaasında sigarayı bırakmak için geliştirilmiş uygulamaları deneyin. Olmaz demeyin. Denemenizde ne zarar var? Tek yapmanız gereken şey iOS cihazlarınızdan gerekli sigarayı bırakma uygulamalarından size uygun olanı indirmek ve uygulamak.

Sigarayı Bırakmak İçin iOS Uygulamalar

LIVESTRONG’s MyQuit Coach

LIVESTRONG’s MyQuit Coach uygulaması sigarayı bırakmanıza yardımcı olacak uygulamalardan birisi. Hekim onaylı bi uygulama olan LIVESTRONG’s MyQuit Coach uygulaması sizin yaşam şeklinize göre sigara uygun bir şekilde bırakmanızı sağlıyor. Nikotin tüketiminizi analiz eder, sigara isteme isteklerinizi takip eder ve sizin faydanıza olan kararlar alır.

iOS LIVESTRONG MyQuit Coach Uygulaması

hemen-indir1

Quit It Lite

Quit It Lite uygulaması, farklı bir yolla sigarayı bırakma hedeflerinizi izlemenize yardımcı olan bir motivasyon uygulamasıdır. İçmediğin sigaraları, kan dolaşımınızı absorbe etmeyen katranı ve tütün ürünlerine harcamadığınız harcamalarınızı takip eder.

iOS Quit It Lite Uygulaması

hemen-indir1

Quit smoking – QuitNow!

Uygulama mağazasında en çok indirilen sigara bırakma uygulamalarından birisi olan Quit smoking – QuitNow! uygulamasının temelinde motive etmek var. Sigara içmediğiniz her anı kaydeden ve size sonuçları bildiren uygulama ne kadar tasarruf ettiğinizi de söylüyor.

iOS Quit smoking - QuitNow! Uygulaması

hemen-indir1

My Last Cigarette

My Last Cigarette uygulaması orijinal sigara bırakma uygulamalar biridir. Bu uygulama binlerce insanın sigarayı bırakmasına vesile olmuştur. Uygulama sigara içmediğiniz için tasarruf edeceğiniz parayı hesaplar ama daha önemlisi hayatınızın daha uzun sürmesini sağlar. Günlük motivasyon mesajları ve tıbbi gerçekler ile kararlı olmanızı sağlar.

iOS My Last Cigarette Uygulaması

Craving to Quit

Craving to Quit uygulaması Craving Quit Pro uygulamasının ücretsiz sürümüdür. Yale University tarafından test edilen ve geliştirilen 21 günlük sigara bırakma programıdır. Hedeflerini geliştirmeye yardımcı olan kişiselleştirilebilir özelliklere sahiptir.

iOS Craving to Quit Uygulaması

hemen-indir1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS İçin En İyi Sigara Bırakma Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.