iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Kur’an-ı Kerim Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Kur’an-ı Kerim öğrenmek her mü’minin en zevkli ve en tatlı bir meşguliyetidir. Bunun için bir mü’min hangi yaşta olursa olsun, Kur’ân’ı öğrenmek için büyük bir gayret içine girer. Okumasını öğrendikten sonra da bu hazzı her fırsatta tatma imkânına sahip olur. Çünkü Kur’ân’ı öğrenmek imanın bir gereğidir.Bu nedenle teknolojinin getirdiği fırsatlarla kutsal kitap Kuran-ı Kerim her an okuyabilirsiniz.Aşağıdaki 3 adet uygulamalardan herhangi birisini indirerek artık gittiğiniz heryerde yanınızda Kuran-ı Kerim’i de götürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Kuran Oku

Kuran Oku, iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden Kur’an’ı daha iyi anlayabilmek için siz değerli kardeşlerime sunulmuş bir uygulamadır.Bu uygulamada Kuran’ın orjinal arapça şeklini ve 48 farklı mealini bulabilirsiniz.Bu da sizlere mealler arasında kıyaslama yapabilme imkanı sağlıyor.Üstelik ücretsiz.

Kuran Oku

Kuran Oku uygulamasını indirmek için tıklayın.

2-Türkçe Kur’an

Kur’an-ı Kerim’i ister arapça olarak isterseniz türkçe bir şekilde okuyabileceğiniz bir uygulama.Eğer yeni okumaya başlayan biriyseniz uygulamanın seçeneklerinden ayarlayarak sesli okumaya izin verebilir ve sizde böylece takip edebilirsiniz.İstediğiniz kısımlar arkadaşlarınız ile internet üzerinden paylaşabilirsiniz.Daha detaylı bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

Türkçe Kur'an

Türkçe Kur’an uygulamasını indirmek için tıklayın.

3-iKuran

Bu uygulama ile internet bağlantısı olmadan Kuran okuyabilirsiniz.Kaldığınız yeri işaretleyip oradan tekrar başlayabilirsiniz.iKuran ile sureli sesli ve görüntülü okuyabilir ve dinleyebilirsiniz. Programı kapattığınızda bile otomatik olarak parmak bıraktığınız yerde olup, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

iKuran

iKuran uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Kur’an-ı Kerim Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.