iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Aile Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarınız ile kaliteli oyun oynayıp iyi vakit geçirmek istiyorsanız tam adresindesiniz.Sizlere önereceğimiz oyunlar aile kategorisinden.Aile kategorisinin en çok indirilen oyunlarını tanıtarak sizlerinde bilgi sahibi olmanızı ve güzel oyunlar oynamanızı yürekten istiyoruz.Daha önceden pek fazla oyun oynamam diyorsanız dikkatli olun bu oyunları oynadıktan sonra bağımlısı olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-PAC-MAN Lite

Ünlü Pac-Man! Bu oyunu bilmeyen yoktur kanımca.Çünkü elektronik cihazlar üzerinden oynanan ilk oyunlar diye bir liste yaparsak, o listede kesinlikle yer alır.Pac-Man’de amacımızı çok basit.Elimizden geldiğince çabuk bir şekilde ekran üzerindeki yemleri bitirmek zorundayız.Ancak bu o kadar değil.Peşimizde bizi kovalayan canavarlar bulunmaktır.Onlara yakalanmadan hızlı bir şekilde yemleri toplamalısınız.

PAC-MAN Lite

PAC-MAN Lite oyununu indirmek için tıklayın.

2-My Horse

Hiç bir atınızın olmasını istemiş miydiniz? Eğer böyle çılgınca bir fikre sahipseniz ya da olursa fena olmaz diyorsanız bu uygulamayı indirerek bir ata sahip olabilirsiniz.Online bir oyun olan My Horse’da atınızı besliyor, bakım yapıyor ve ihtiyaçlarını gideriyorsunuz.Hatta atınızla yarışlara dahi katılabilirsiniz.

My Horse

My Horse oyununu indirmek için tıklayın.

3-Where’s My Water? Free

Koca timsah suyunun nerede olduğunu size soruyor.Acilen banyo yapmak isteyen timsahı suya ulaştırmalısınız.Karşınıza çıkan engellere rağmen ördekleri toplayarak banyo suyuna ulaşın.

water

Where’s My Water? Free oyununu indirmek için tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Aile Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.