iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Aksiyon Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyeceğiniz en iyi 3 oyun ile aksiyon dolu yolculuğa hazır mısınız? Aşağıda verilen uygulamalar şu ana kadar AppleStore üzerinden en çok indirilen ve beğenilen uygulamalardandır.Konuların kısa açıklamaları alt kısımda sizlere verilmektedir.Her konunun altındaki linklere tıklayarak hem detaylı bilgilere ulaşabilir hemde indirme linklerini bulabilirsiniz.Şimdi gelelim o oyunlara.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Subway Surfers

Subway Surfers çok kısa aralıklarla güncelenen koşu oyunlarından birisidir.Gerçekten bağımlılık yapabilen bir oyun.Siz tren rayları üzerinde bir kaçak çocuksunuz.Bekçi ve köpeğinden kaçıp kurtulmak zorundasınız.Bunu yapabilmek için dikkatli olarak karşınıza çıkan trenlerin üzerinden atlamalı ya da yanından geçmelisiniz.Tek engel trenler değil.Diğer engellere de takılmadan yolunuza devam etmelisiniz.Facebook üzerinden arkadaşlarınızla kıyasıya puan yarışına girerek daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Subway Surfers 2

Subway Surfers oyununu indirmek için tıklayın.

2-Temple Run 2

Temple Run da Subway Surfers gibi bir koşu oyunudur.Ancak bu oyunda bekçiden değil daha korkunç birşeyden kaçıyoruz; kocaman maymunlardan! Bekçi sizi öldürmeyebilir ama maymunlar sizi ikiye bölerek yiyebilir.O yüzden bu oyunda oldukça dikkatli olmalısınız.

Temple Run 2-1

Temple Run 2 oyununu indirmek için tıklayınız.

3-Fruit Ninja Free

Bu oyunu asla aç bir şekilde oynamayın! Karşınıza gelen birbirinden harika görünümlü meyveleri kesip de yememek olur mu? Neyse oyunun içeriğine dönelim.Dediğim gibi karşınıza birbirinden farklı meyveler geliyor ve sizde ekrana dokunarak onları kesiyorsunuz.Dikkat edin arada meyvelerle birlikte bombalarda geliyor.Sakın onları kesmeyin.

Fruit Ninja Free

Fruit Ninja Free oyununu indirmek için tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Aksiyon Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.