iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Arcade Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad akıllı cihazlarınızda oyun oynamanın keyfi bir başka oluyor.Yüksek grafik oyunlar bulunmasa da yüklediğiniz oyunlarla gayet eğlenceli dakikalar geçirebiliyorsunuz.Bu eğlenceli dakikalarınıza arcade oyunları oynayarak daha çok eğlence katabilirsiniz.Bu nedenle arcade kategorilerini araştırıp en çok beğenilen arcade oyunlarını tanıtmak istedik.En iyi 3 adet arcade oyununu tanıyalım.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Candy Crush Saga

Bu oyunu oynamadıysanız bile Facebook sosyal paylaşım sitesinde gelen istekler sonrasında kesinlikle öğrenmişsinizdir.Hatta belki nedir bu arkadaş deyip oyunu oynadığınız bile olmuştur.Oyununun amacı karşınıza çıkan şekerleri yok etmek ya da verilen zaman da gereken görevi yerine getirmek.Oyuna başladığınız an bırakmak o kadar kolay olmamaktadır.Size tavsiyem indirip yüklemeden önce bir kez daha düşünün.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga oyununu indirmek için tıklayın.

2-ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush

Gru denilen bir şehirde kendi dillerini konuşan, tatlı görünüme sahip, sarı baretli çılgın hırsız olmak sizinde hoşunuza gidecektir.Oyunda amacımız yılın minyonu olmak! Eski ve çok kötü olan patronunuzu etkilemek için rakipleriniz ile sıkı bir rekabet içinde olacaksınız.Başarılı bir oyuncu olmak için engellerden kaçmalı, zıplamalı, uçmalı ve en önemlisi muzları toplamalısınız.

Çılgın Hırsız (2)

ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush oyununu indirmek için tıklayın.

3-Angry Birds Free

Bu oyunu bilmeyen yoktur herhalde.İlk piyasaya sürüldüğü zaman adından çokca bahsedilen meşhur kuş fırlatma oyunu: Angry Birds.Kızgın kuşlar evlerini ellerinden alan yeşil canavarlara karşı çok kızgınlar.Evlerini geri almak için sizlerin yardımına ihtiyacı var.

Angry Birds Free

Angry Birds Free oyununu indirmek için tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Arcade Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.