iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Bulmaca Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Bulmaca oyunları hem insan zekasını zorlayan hem de bunu yaparken eğlendiren oyun çeşididir.Bu yüzden bulmaca oyunlarını oynamak herkes için her zaman eğlenceli bir hal almıyor.Ancak sizlere önereceğimiz oyunlar her türde insana hitap eden basit oyunlardan.Oyunu indirdiğiniz andan itibaren cihazınızı elinizden düşürmeyecek aklınızda sürekli oyunun nasıl tamamlanacağı ile ilgili soru işaretleri kalacak.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Kelime Avı

Kelimelerle aranız nasıl? Kelime dağarcığım çok fazla diyorsanız bu oyun tam size göre.Size 4×4 şeklinde kutucuklar veriliyor.Her kutucuk da bir tane harf ile elinizi kaldırmadan kelimeler bulmanız istenmektedir.Verilen sürede bulduğunuz kelimelerle o an online olarak kim oynadıysa puan karşılaştırması yapılıyor.Herkesin önüne geçip birinci olmak istiyorsanız çok harfli kelimeler bulmaya çalışmalısınız.

Kelime Avı - iOS 1

Kelime Avı oyununu indirmek için tıklayın.

2-Cut the Rope

Sevimli küçük canavarın yemek için şekerlere ihtiyacı var.Şekeri boşa düştüğündeki yüz ifadesini gördüğünüz zaman gerçekten acıyacaksınız.Oyunda bir hamle yapmadan önce oldukça dikkatli olmalı ve sonraki hamleleri düşünerek hareket etmelisiniz.Yolunuza çıkacak her türlü engellere rağmen şekerleri canavarımızın tam ağzına isabet ettirmeniz lazım.Sadece bununla da bitmiyor şekeri verilen yıldızların üzerinden geçirerek tam puanla bölümleri geçmelisiniz.
Cut the Rope - iOS 2

Cut the Rope oyununu indirmek için tıklayın.

3-Bejeweled Blitz

Birbirinden değerli mücevherlerle dolu bir oyun oynamaya hazır mısınız? Bulmaca kategorisinin önde gelen oyunlarından biri olan bu oyunu indirmek ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Bejeweled Blitz

Bejeweled Blitz oyununu indirmek için tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Bulmaca Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.