iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Eğlence Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

iOS işletim sistemli iPhone, iPad, iPod touch gibi cihazlara sahipsiniz ve zaman geçirecek eğlenceli uygulamalar mı arıyorsunuz? Tam adresindesiniz! O kadar para verdiğiniz aletler ile keyifli dakikalar yaşamayacaksınız kaldırın çöpe atın bence.Ya da size şimdi önereceğimiz 3 adet oyundan ister hepsini ister arzu ettiğini indirerek telefonunuzu biraz da olsa işe yarar hale getirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Talking Tom Cat 2

Bu kadar sevimli bir kedi olamaz.Görünce gerçekten dokunmak isteyeceğiniz bir kedi.Hemde konuşuyor.Nasıl mı? Siz telefon birşeyler söylüyorsunuz o da aynı şekilde tekrarlıyor.Hemde sesinizin tonunu değiştirerek.Çok güzel görüntüler çıkacağına ve eğleneceğinize emin olabilirsiniz.Bu uygulama hakkında daha çok bilmek istediğiniz şeyler varsa aşağıda verilen linke tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilir ve uygulamayı indirebilirsiniz.

Talking Tom Cat 2 - iOS 3

Talking Tom Cat 2 indirmek için tıklayın..

2-Penguen Dergisi

Penguen Dergisi Türkiye’nin en çok satılan karikatür dergilerinden birisidir.Bu uygulamayı indirerek güncel Penguen Dergisi karikatürlerini her an cebinizde bulabilirsiniz.

Penguen Dergisi - iOS 3

Penguen Dergisi uygulamasını indirmek için tıklayın..

3-Uyanık TV

Sevdiğiniz programları kaçırdım diye üzülmeye son verecek bir uyugulama.İzlediğiniz kanalları geriye alma özelliği ile dikkat çekiyor.En popüler kanalların son 24 saatte yayınlanan tüm programlarını geriye alarak izleyeilirsiniz.

Uyanık TV

Uyanık Tv uygulamasını indirmek için tıklayın..

 

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Eğlence Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.