iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Hava Durumu Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Hava Durumu hakkında bilgi sahibi olmak çok önemsiz görünse de öyle bir an gelir ki gerçekten bu bilgiye çok ihtiyacınız olabilir. Çok önemli bir planınız olabilir ve bunun için havanın nasıl olduğununa dair bilgi edinmek zorunda kalabilirsiniz.Bu yüzden telefonumda boşuna yer kaplayacak uygulamalara yer yok demeyin ve size sunduğumuz bu üç uygulamadan bir tanesini indiriniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Hava Durumu Meteoroloji

Meteorolojinin hava tahminlerine göre hazırlanmış güvenilir bir hava durumu uygulaması.Bu uygulamada 5 gün içerisindeki en yüksek ve en sıcak dereceleri görebileceksiniz.Bu uygulamadaki sıcaklıklara güvenerek tüm planlarını gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.Daha detaylı bilgiye sahip olmak için ve uygulamayı edinmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Hava Durumu Meteoroloji

Hava Durumu Meteoroloji uygulamasını indirmek için tıklayınız.

2-Solar : Weather

Solar : Weather ile hava durumu hakkında doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.Uygulama hava durumu hakkında bilgi vermenin yanı sıra sizlere görsellik de sunuyor.Havanın kaç derece olduğuna bakmadan ekrandaki görsel efektlerden tahmin edebilirsiniz.iOS işletim sistemine sahip cihaza sahipseniz bu uygulamayı kesinle cihazınızda bulundurmalısınız.

Solar - Weather

Solar : Weather uygulamasını indirmek için tıklayın..

3-The Weather Channel

The Weather Channel uygulaması ile dünyanın neresinde olursanız olun hava durumunu en doğru şekilde öğreneceksiniz.Günümüzde planlı programlı olmak çok önemli olmakta ve hava durumu sizin bu planlarınız bozmasın.Ayrıntılı hava tahminleri en güvenilir bir şekilde dakika dakika öğrenin.

The Weather Channel

The Weather Channel uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Hava Durumu Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.