iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Kelime Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Kelimeler bir insanın hayatında çok önemli bir yere sahiptir.Kelimeler bir insanın kendisini anlatış biçimidir.Kelime dağarcığınız ne kadar genişse karşıdaki insanlarla o kadar iyi anlaşabilirsiniz.Anlattıklarınız karşınızdakine anladığı kadardır diye bir söz vardır ya aynen öyledir.Kelimelerle aranızı düzeltecek hemde eğlenecek oyunları sizlere tavsiye ediyoruz.Tanıtacağımız 3 oyun da iOS işletim  sistemli cihazlarda en çok indirilen oyunlar olarak bilinmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Kelime Oyunu

Oyunun adı tanıdık mı geldi? Elbette televizyon programı olarak bildiğimiz Kelime Oyunu’nun iOS işletim sistemli iPhone ve iPad’de oynanabilmesi için yapılan bir uygulamadır.Oyunun amacı bildiğiniz üzere karşınıza çıkan kelimeleri bulmaktır.Verilen süre içerisinde daha az harf alarak daha çok puan kazanmalısınız.Oyun hakkında daha çok bilgi sahibi olmak ve indirmek için aşağıda verilen linke tıklayınız.İyi eğlenceler.

Kelime Oyunu - iOS 1

Kelime Oyunu’nu indirmek için tıklayın..

2-Kelime Avı

Kelimelerle aranız nasıl? Kelime dağarcığım çok fazla diyorsanız bu oyun tam size göre.Size 4×4 şeklinde kutucuklar veriliyor.Her kutucuk da bir tane harf ile elinizi kaldırmadan kelimeler bulmanız istenmektedir.Verilen sürede bulduğunuz kelimelerle o an online olarak kim oynadıysa puan karşılaştırması yapılıyor.Herkesin önüne geçip birinci olmak istiyorsanız çok harfli kelimeler bulmaya çalışmalısınız.

Kelime Avı - Android 2

Kelime Avı oyununu indirmek için tıklayın..

3-Kim Bilir

iOS işletim sistemli kelime oyunlarının en çok indirileni.Arkadaşlarınızla çok eğleneceğiniz Kim Bilir’le tanışın.Çok fazla detayı olan yarışmadı oldukça orjinal.Karşınıza çıkan bir soruyu bir daha görmeniz imkansız gibi birşey.

Kim Bilir

Kim Bilir oyununu indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Kelime Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.