iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Navigasyon Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Bilmediğiniz bir yerde yaşamak zorunda mı kaldınız? Gitmek istediğiniz bir yer var da gidemiyor musunuz? Kayboldunuz mu? Gitmek istediğiniz yere en kısa sürede kestirmeden mi gideceksiniz? Bu gibi soruların cevabı burada! Bu uygulamaları indirdikten sonra bildiğiniz yere dahi navigasyon ile gideceksiniz.Basit kullanımı ve kolay anlaşılır en iyi navigasyon uygulamaları için doğru adrestesiniz.En çok indirilen yön bulma uygulamalarını tanıyalım.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Google Maps

Google Maps ile aradığınız yeri anında bulabilirsiniz.Sadece yön bulmakla kalmıyor trafik hakkında canlı bilgi sahibi olabilir, cafe ve alışveriş yerleri hakkında yapılan derecelendirme ile bilgi sahibi olabilirsiniz.Toplu taşıma araçları için isterseniz hemen yürüme yolunu gösterir.Daha çok keşfetmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Google Maps - iOS 3

Google Maps uygulamasını indirmek için tıklayın.. 

2-Yandex.Haritalar

Yandex.Haritalar uygulaması ile Türkiye’nin detaylı haritası bir tık uzağınızda.Bu sayede istediğiniz yeri kolaylıkla bulabilecek ve trafikte kalmayacaksınız.Gideceğiniz yerin işaretlemenizle size hemen en kısa yolu göstererek zaman kaybetmeden gitmek istediğiniz yere ulaşacaksınız.

Yandex.Haritalar - Android 2

Yandex.Haritalar uygulamasını indirmek için tıklayın..

3-IBB CepTrafik

İnternet paketiniz varsa ya da wifi ile internete bağlı olduğunuz her yerden bu uygulamayı her zaman kullanabilirsiniz.İstanbul’un trafiğini bilmeyen yoktur.Bu yüzden İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmış bu uygulama ile trafik kapalı olduğu yerleri anında görüntüleyebileceksiniz.

IBB CepTrafik

IBB CepTrafik uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Navigasyon Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.