iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Seyahat Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Sürekli seyahat eden biri misiniz? Seyahat turizm firmalarından bilet almak sizin için bir işkence haline mi dönüşüyor? Sizlere önereceğimiz 3 tane en çok kullanılan ve güvenilir uygulama ile bu dertlerinize son vereceksiniz.iOS işletim sistemine sahip cihazınıza bu uygulamaları indirerek biletlerinizi online olarak nerede olursanız olun bir kaç dakikalık işlemler ile alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Fly Turkish

Türk Hava Yolları’nın geliştirdiği Fly Turkish, uçuşunuz için online olarak işlemler yapabileceğiniz bir uygulamadır.Yolculuklarınızı Avrupa’nın en büyük havayolları firması Türk Hava Yolları ile yapıyorsanız bilet ve rezervasyon gibi birçok bilet satışı ile ilgili işlemleri bir dokunuş ile yapabilirsiniz.Ayrıca bu uygulama seçtiğiniz sefer ve koltuk üzerinde değişiklikler yapma fırsatı da sunmaktadır.

Fly Turkish

Fly Turkish uygulamasını indirmek için tıklayın..

2-Kâmil Koç Mobil

Seyahatleriniz Türkiye’nin belirli şehirleri arasında kısıtlı ise ve yolculuklarınızı otobüs ile yapıyorsanız bu uygulama tam sizlere göre.Biletlerinizi ülkemizin en önde gelen firmasının mobil uygulamasından online olarak alarak bir çok avantajdan yararlanmış olacaksınız.

Kâmil Koç Mobil-3

Kâmil Koç Mobil uygulamasını indirmek için tıklayın..

3-Onur Air

Hava yolculuk işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde nerede olursanız olun yapabileceğiniz güvenilir bir uygulama.Onur Air havayolları ile yapacağınız seyahatlerde kolaylıkla bilet ve rezervasyon işlemleri gerçekleştireceğiniz basit kullanıma sahip mobil uygulama.

Onur Air

Onur Air uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Seyahat Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.