iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Simülasyon Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Yüksek grafikli oyunlar oynamak yerine simülasyan ya da strateji oyunları oynamak en güzelidir.Hem telefonda oldukça fazla yer kaplamaz hem de akıllı cihazınızı yavaşlatmaz.Bunun yanında günümüz zamanına bağlı olarak olaylar geliştiği için sürekli takip edip aynı heyecanı sürekli yaşayabilirsiniz.Sürekli can sıkıntısı yaşıyorsanız en büyük ilacı simülasyon oyunlarında bulabilirsiniz.iPhone ya da iPad’inizi elinizden düşürmeyeceğiniz en iyi 3 simülasyon oyunlarını tanıyalım.

Sponsorlu Bağlantılar

1-MONOPOLY Hotels

Oyunu indirip iPhone ya da iPad akıllı cihazınıza yükledikten sonra giriş yapıyoruz.Giriş yaptıktan sonra oyun size küçük bir otel veriyor.Herşeye sıfırdan başlıyorsunuz.Oteli yükseltmek ya da batırmak sizin elinizde.Ne kadar akıllı olduğunuzu bu oyunda gösterebilirsiniz.

MONOPOLY Hotels - iOS 3

MONOPOLY Hotels oyununu indirmek için tıklayın.

2-Restaurant Story

Bir işletme sahibi olabilir misiniz? Hele ki restoran gibi zorlu bir iş sahibi.Kararsız kaldıysanız hemen bu oyunu indirip kendinizi bu konuda keşfedebilirsiniz.Oyunda dekor dahil herşeyi size ait olan bir restoranınız var ve müşteri çekmek için elinizden geleni ardınıza koymanyın.

Restaurant Story - iOS 1

Restaurant Story oyununu indirmek için tıklayın.

3-Home Design Story

Bu oyun sizlere gerçek hayatta da çok yardımcı olacak.Peki nasıl? Oyunda içi tamamen boş bir eve sahipsiniz ve zevkinize göre bu evi dekore ediyorsunuz.Burada bakıp denediklerinizi beğenirseniz eğer kendi evinizde de kullanabilirsiniz.

Home Design Story

Home Design Story oyununu indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Simülasyon Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.