iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Tıp Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

Sizleri en önemli uygulamalar ile tanıştıralım.Sağlık uygulamaları.Neden mi sağlık? Çünkü hayatta en önemli unsurlardan birisidir sağlık.Bu yüzden iOS işletim sistemli akıllı cihaza sahipseniz bu uygulamalardan kesinlikle edinmelisiniz.Sağlığın ne zaman kötüye gittiği belli olmamaktadır.Gerçekten çok ihtiyacınız olacak ve işinizi kolaylaştıracak cinsten uygulamalar.Zaten incelediğiniz an hemen indireceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Eczane

Türkiye’de ki nöbetçi eczaneleri tek bir tık ile karşınıza çıkaran muhteşem bir uygulama.Gecenin bir yarısı artık nöbetçi eczane aramak zorunda kalmayacaksınız.Sürekli güncellenen uygulamada eczanelerin adreslerini ve numaralarını bulabilirsiniz.Bir sorun oluşmamasını istiyorsanız bizden size tavsiye gitmeden önce eczaneyi arayınız.

Eczane

Eczane uygulamasını indirmek için tıklayınız..

2-HASTANEBUL

İstediğiniz yerde istediğiniz zaman bu uygulamayı iPhone ya da iPad ile açarak hızlı bir şekilde nerde hangi hastane var öğrenebilirsiniz.Acil bir durum olduğu zaman yollarda hastane aramanıza hiç gerek yok.Bu uygulama ile tüm hastaneleri görebilir ve bildiğiniz bir hastanenin nerde olduğunu öğrenmek için aratabilirsiniz.

HASTANEBUL-1

HASTANEBUL uygulamasını indirmek için tıklayın..

3-MHRS Mobil

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından iOS işletim sistemli akıllı cihaz kullanıcılarına sunulmuş tüm hastanelerden randevu alabileceğiniz bir uygulamadır.Basit arayüzü sayesinde istediğiniz hastaneden kolayca randevu almak mümkün.

MHRS Mobil

MHRS Mobil uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Tıp Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.