iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Yarış Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarından herhangi birisine sahip iseniz ve içerisinde yarış oyunu bulundurmuyorsanız teknoloji düşmanısınız demektir.Birbirinden harika süper grafiklere sahip sizi gerçek araba yarışlarında hissettirebilecek uygulamaları daha görmediniz mi?Hemde istediğiniz zaman istediğiniz yerde bu oyunları oynayabilirsiniz.Peki bu oyunlar hangileri diye merak mı ediyorsunuz?İşte AppleStore’den en çok indirilen o oyunlar;

Sponsorlu Bağlantılar

1-Real Racing 3

EA Games’in sizlere sunduğu çok özel bir araba yarışı oyunudur.Çok gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken oyun iPhone ve iPad cihazlarınızda kesinlikle bulunması gerekiyor.Bilgisayarda oynadığınız ilerlemeli yarış oyunlarından hiç farkı yok.Üstelik bu oyunu arzu ettiğiniz zaman oynayabilirsiniz.Tek yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklayarak oyunu indirmek.Ayrıca oyun hakkında isterseniz detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Real Racing 3 - ios

Real Racing 3 oyununu indirmek için tıklayın.

2-CSR Racing

Birbirinden güzel araba markaları ile birbirinden zorlu yarış pistlerinde yarışın!Oyuna giriş yaptığınızda büyüleyici ve gerçekçi grafiklerine hayran kalacaksınız.Alışkanlık yapabilecek bu oyunda ayrıca çoklu oynama seçeneği sizleri gerçekten bağımlısı yapacak.

CSR Racing 3

CSR Racing oyununu indirmek için tıklayın.

3-Smash Bandits

Yukarda verilen oyunların aksine farklı bir yarış oyunu ile karşı karşıyız.Bu oyunda amacımız sadece yarışmak değil.Etrafımızda bulunan herşeye çarparak puanlar kazanmak.Peki çarpınca ne olacak mı diyorsunuz? Herşey patlıyor! Ancak size kolay kolay birşey olmamaktadır.Aldığınız puanlar ile aracınızı güçlendirebilirsiniz.

smash

Smash Bandits oyununu indirmek için tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Yarış Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.