iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Yiyecek ve İçecek Uygulamaları

Sponsorlu Bağlantılar

En büyük sorulardan birisidir; bu akşam yemek olarak ne yapacağım? Ya da farklı bir soru olarak; bu akşam ne yiyeceğiz? Bu sorular aklınızı yeterince karışmış durumda ise artık buna bir son demenin vakti gelmiş demektir.Kendiniz yapacaksanız istediğiniz yemek tarifine anında ulaşabileceğiniz uygulamalar bu sayfada.Eğer aklınızda bir yemek tarifi yoksa öneriler ile de yola çıkabilirsiniz.Ancak diyorsanız ki çok yorgunum dışarıdan yiyeceğim onun da bir çaresi var.Nasıl mı? Uygulamaları inceleyelim anlayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Oktay Usta

Oktay Usta akşama ne yapacağım diye düşünen ev kadınlarının en büyük kurtarıcısıdır.Akşama doğru televizyonda çıkan programlarla o günün menüsünü ve tarifini detaylı bir şekilde gösterir.Çok deneyimli bir aşçıdır.Ancak o programı kaçırdığınız an o günün menüsü hakkında kara kara düşünmenize gerek yok.Artık Oktay Usta bir tık uzağınızda.Oktay Ustanın tüm tariflerine bu uygulama ile ulaşabilirsiniz.

Oktay Usta - iOS 2

Oktay Usta uygulamasını indirmek için tıklayın..

2-Tarif Küpü

Yemek tarifleri artık cebinizde.600 den fazla çok açık bir dille anlatılmış yemek tarifiyle bugün ne yapacağım sorusuna cevap bulacaksınız.Aklınızda yapacağınız bir yemek var ancak tarifini bilmiyorsanız hemen araştırıp bulabilirsiniz.Beğendiğiniz yemek tariflerinden favori listesi oluşturabilirsiniz.Afiyet olsun..

Tarif Küpü - iOS 1

Tarif Küpü uygulamasını indirmek için tıklayın..

3-Burger King Türkiye

Burgur King dünyanın en büyük fast food markalarından birisidir.Dünyanın en büyük markası artık cebinizde.İstediğiniz zaman istediğiniz yerde bu uygulamaya girip sipariş verebilirsiniz.Bulunduğunuz yer neresi olursa olsun siparişiniz elinize ulaştırılacaktır.

Burger King Türkiye

Burger King Türkiye uygulamasını indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Yiyecek ve İçecek Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.