iOS ve Android İçin BlackBerry Messenger Ne Zaman Geliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

BBM Çıkış Tarihi Açıklandı

BlackBerry platformu için anlık mesajlaşma uygulaması olan BlackBerry Messenger yani kısaca BBM, Android ve iOS için uzun zamandır bekleniyordu. BlackBerry tarafından resmen açıklanmasa da BBM’nin hem iOS hemde Android için çıkış tarihleri sızdırıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Geçen ay Android ve iOS için geleceği resmen açıklanan uygulamanın ne zaman çıkacağı konusunda bilgi verilmemişti. Ancak CrackBerry sitesi tarafından sızdırılan bilgilerde BlackBerry Messenger‘ın Android için 21 Eylül‘de, iOS için ise 22 Eylül tarihinde yayınlanacağı yer alıyor.

Aslında sızdırılan bu bilginin doğru olma payı çok yüksek. Çünkü BlackBerry tarafından BBM’nin yaz ayı bitmeden yayınlanacağı açıklanmıştı ve son olarak da iki hafta önce BBM’nin App Store‘a onay için gönderildiği biliniyor.

BlackBerry Messenger - BBM

BlackBerry üzerinden oldukça popüler olan ve fazlasıyla sevilen BlackBerry Messenger’ın hem iOS hemde Android’de WhatsApp, iMessageMessageME ve WeChat gibi rakipleri bulunuyor. BBM uygulaması diğerlerinden farklı olarak telefon numarasına ihtiyaç duymuyor ve PIN kodları ile mesajlaşmayı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS ve Android İçin BlackBerry Messenger Ne Zaman Geliyor? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.