iOS ve Android’de Resim ve Video Nasıl Gizlenir?

Hem iOS hemde Android akıllı telefonlarınız da ve tabletleriniz de fotoğraflarınızın ve videolarınızın güvenliğini sağlamak için haberimizi okuyun.

Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraflarınızı ve Videoları Gizleyin

Mobil cihazınızdaki fotoğraflarınızı ve videolarınızı zamanı geldiğinde gizleme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Çocuğumuzun eline mobil cihazınızı verdiğiniz zaman silmesin diye olabilir, başka bir arkadaşının görmesini istemiyor olabilirsiniz. Nedeni her şey olabilir. Ama bunu yapmanın kolay ve hızlı bir yolu var.

Sponsorlu Bağlantılar

İster Android ister iOS işletim sistemli bir akıllı telefona veya tablete sahip olun her iki durumda da fotoğraflarınızı ve videolarınızı saklayabileceğiniz, görünmez yapabileceğiniz bir yöntem var. Bunu Android/iOS cihazınıza indireceğiniz bir uygulama ile yapıyorsunuz.

KeepSafe

KeepSafe

PIN Kilit Kodu İle Güvende

KeepSafe isimli bu uygulama ile kişisel olan video ve resimlerinizi kolay bir şekilde gizleyebilirsiniz. Bu uygulama seçtiğiniz resimlere ve videolara bir PIN kodu koyar. Böylece seçtiğiniz resimler galerinizde görünmez olacaktır. Yani KeepSafe uygulamasının içine attığınız resimleri ve videoları hiç kimse göremez.

Bu uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. Uygulama ile özel albümler oluşturabilir, isim verebilir, fotoğrafları döndürebilir ve yakınlaştırabilir, fotoğrafları slayt şeklinde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca eğer isterseniz çektiğiniz fotoğraflar doğrudan KeepSafe uygulamasına aktarılır. Çünkü KeepSafe Android ve iOS cihazınızın kamerası ile entegrelidir. Ayrıca KeepSafe içinde gizlediğiniz fotoğrafları e-mail gönderebilirsiniz.

KeepSafe

KeepSafe

KeepSafe Premium İle Güvenliği Artırın

KeepSafe uygulamasının bir de Premium sürümü var. Eğer bu sürüme geçerseniz uygulamanın özellikleri daha da artacaktır. Tabi bu sürüm ücretli. Bu Premium sürümüne geçtiğiniz taktirde uygulamaya sahte bir PIN kodu girerek size gizli fotoğraf ve videolarınızı açtırmak isteyenlerden video ve resimlerinizi koruyorsunuz. Böylece gerçek PIN kodu ile resimleriniz ve videolarınız her güvende olsun.

KeepSafe

KeepSafe

Premium sürümünü bir diğer özelliği ise Gizli Kapı özelliği. Bu özellik sayesinde insanlar KeepSafe uygulamasını başka bir uygulama gibi görecekler. Yani birisi KeepSafe uygulamasını açtığı zaman başka bir uygulama imiş gibi görüntülerle karşılaşacaklar. Bu uygulamanın nasıl açılacağını sadece siz bileceksiniz.

Ayrıca siz yokken birisi KeepSafe uygulamasını açmaya çalışırsa uygulama bu kişinin fotoğrafını çekmekte ve girmeye çalışılan zamanı ve girdikleri PIN seçeneklerini size göstermekte.

Keep Safe - iOS
iPhone, iPad, iPod touch için Videoları ve Fotoğrafları Gizleme Şifreleme Uygulaması
Resimleri Gizle - KeepSafe - Android
Android için Fotoğrafları ve Videoları Şifreleme ve Gizleme Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS ve Android’de Resim ve Video Nasıl Gizlenir? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.