iPhone 5 Resmi Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Sponsorlu Bağlantılar

Haydi iPhone Konuşalım Etkinliği Duyuruldu!

Gözlerin yolda kaldığı ve adından oldukça fazla söz ettiren iPhone 5 için resmi tanıtım tarihi en sonunda Apple tarafından duyuruldu.iPhone etkinliği olarak duyurulan bu tanıtımın adına ise “Haydi iPhone Konuşalım” denildi.Davetiyelerin resmen duyurulduğu tanıtımda yeni iPhone’un çıkış tarihi ve özellikleri detaylı olarak duyurulacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Beklenildiği gibi 4 Ekim’de yapılacak olan tanıtım ile birlikte iPhone 5 hakkında merak edilen ve dedikodusu yapılan her şey açıklığa kavuşmuş olacak.

[button link=”http://www.indiron.com/iphone-4s-hakkinda-hersey-1535/” type=”big” newwindow=”yes”] iPhone 4S Hakkında Herşey[/button]

Aşağıdaki resimde de göreceğiniz gibi davetiyeler çok sade bir şekilde bastırılmış ve katılımcılara ulaştırılmaya başlanmış.Davetiyenin üzerinden bir kaç temel Apple uygulamasının yer aldığını görüyoruz.Üzerinde ise  “Let’s Talk iPhone (Haydi iPhone Konuşalım)” yazılı.

Davetiye üzerindeki uygulamalar üzerinde etkinliğin tarih, yer, saat ve içeriği hakkında bilgiler yer alıyor.

Klasikleşen yeni iPhone modellerinin tanıtım yüzü olan Steve Jobs, bu tanıtımı yapmayacak ve tanıtımı Jobs’dan görevi devralan Tim Cook yapacak.

Beklentiler iPhone 5’in tanıtılması yönünde ama Apple daha önce iPhone 4 yerine iPhone 3GS’nin tanıtımını yaptığı gibi iPhone 4S gibi bir ürün de tanıtabilir.Her şeye hazırlıklı olmak gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone 5 Resmi Tanıtım Tarihi Belli Oldu! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.