iPhone 5C Fiyatı Ne Olacak?

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone 5C’nin fiyatı sızdırıldı!

Apple‘ın ucuz iPhone modeli olması beklenen iPhone 5C hakkında her gün yeni haber sızdırılmaya devam ediyor. Apple tarafından da herhangi bir yalanlama gelmemesi sızıntıların doğruluğunu güçlendiriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Son olarak iPhone 5C modelinin fiyatı sızdırıldı. Çin’den gelen haberlere göre Apple’ın yeni akıllısı iPhone 5C’nin satış fiyatı 3000 Yuan yani 490 Dolar olacak.

iPhone 5C’nin fiyatını şuan satışta olan iPhone 5 ile kıyaslamak gerekirse iPhone 5C’nin 150 Dolar daha ucuz olduğunu görüyoruz. Aslında bakılırsa bu fiyatın pek de ucuz olmadığını söyleyebiliriz.

Apple’dan daha önce yağılan açıklamada ucuz iPhone gelse bile kalite standartlarının düşürülmeyeceği söylenmişti. Görülen o ki standartlar düşmediği için fiyat da pek ucuz olmamış.

iPhone 5C

Bu fiyata bakarak iPhone 5C modelinin sadece dış kasasının ucuz malzemeden yapıldığını yani plastik malzeme kullanıldığını söylemek mümkün. Diğer bir alternatif ise iPhone 5C modelinin renkli bir iPhone modeli olacağı iddiasıdır.

Geçtiğimiz gün yayınlanan iOS 7 Beta 5‘te beyaz iPhone’un açılışındabeyaz zemin üzerine siyah elma logosu ve siyah iPhone’un açılışında ise siyah zemin üzerine beyaz elma logo kullanılması renkli iPhone‘lar mı geliyor? söylentilerini iyice arttırıyor.

Şimdi tek yapmamız gereken yıl sonunda düzenlenecek olan Apple etkinliğini beklemek.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone 5C Fiyatı Ne Olacak? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.