iPhone 5S ve iPhone 5C Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone 5S ve iPhone 5C Ülkemize Geç Geliyor!

Apple dün itibari ile yeni iPhone 5S modeli ve iPhone 5C modelini tanıttı. iPhone 5‘in gelişmiş özellikleri ile gelen iPhone 5S ve iPhone 5’in özellik bakımında aynı fakat dış tasarım olarak farklı olan iPhone 5C modeli ise detaylı bir şekilde tanıtıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Her yıl olduğu gibi yeni iPhone modellerinin ülkemize rötarlı gelişinde bu yılda gelenek bozulmayacak ve iPhone 5S ve iPhone 5C modelleri Türkiye‘ye rötarlı bir şekilde gelecek. iPhone 5S ve iPhone 5C modellerinin Türkiye’de piyasaya çıkış tarihleri de belli oldu.

iPhone 5S ve iPhone 5C Turkcell

iPhone 5S ve iPhone 5C Turkcell ve Avea’da

Apple’ın yeni akıllı telefonları iPhone 5S ve iPhone 5C modelleri dünya genelinde satışa sunulmaya başlanacak. İlk satışa çıkacağı ülkeler ise ABDÇinAlmanya olacak. Türkiye’nin her zamanki gibi ilk satışa çıkan ülkeler arasında yer almadığını görmek bizi şaşırtmadı.

iPhone 5C ve iPhone 5S2in ülkemize ne zaman geleceği konusunda ilk bilgiler ise Avea ve Turkcell tarafından açıklandı. Turkcell ve Avea’nın resmi Twitter hesaplarından bu iki yeni modelin Aralık ayında ülkemizde satışa sunulacağı açıklandı.

iPhone 5S - 5

Türkiye Fiyatları Ne Olur?

Apple tarafından iPhone 5S ve iPhone 5C modellerinin Türkiye fiyatı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı ama tahminler yapılmaya başladı. Türkiye’de  iPhone 5S‘in 16GB‘lı modelinin 2100-2500 TL fiyat aralığında olacağı belirtilirken, iPhone 5C modelinin ise 1900-2300 TL fiyat aralığında olması bekleniyor.

iPhone 5C - 2

Geçen yıl iPhone 5’in ülkemize Aralık ayının sonunda geldiğini de hatırlatalım. Büyük ihtimalle bu yılda aynı şey olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone 5S ve iPhone 5C Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.