iPhone 6 ve iPhone 6 Plus İçin WhatsApp Güncellemesi Yayınlandı!

WhatsApp uygulamas iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için güncellendi ve bu ilki cihazda ortaya çıkan hatalar tamamen ortadan kalktı. Güncellenen WhatsApp uygulamasını hemen indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Beklenen WhatsApp Güncellemesi Geldi!

En popüler anlık mesajlaşma yazılımı olan WhatsApp, en sonunda iOS için beklenen güncellemesini yayımladı. Özellikle iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kullanıcıları tarafından beklenen bu güncelleme resmen yayınlandı ve indirilebiliyor. WhatsApp Messenger uygulaması 2.11.14 sürümüne güncellendi ve özellikle iPhone 6 ve iPhone 6 Plus yeni özelliklere kavuştu.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’ın bu yeni güncellemesi sayesinde iPhone 6 ve iPhone 6 Plus doğal çözünürlüklerine kavuşmuş oldu. Bu iki cihaz için de çözünürlük artık destekleniyor. Bununla birlikte iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’da ortaya çıkan kasma sorunları da ortadan kalkmış oluyor.

Güncelleme öncesi sorunlarından birisi olan uygulamadan atma ve ön kamera ile fotoğraf çekememe gibi problemlerde de ortadan kalkmış oldu.

WhatsApp mavi çift tik iptal etme

Son olarak gelen haberlere göre masajların okunduğunu gösteren mavi tik özelliği de yakında yayınlanacak bir üncelleme ile kullanıcıların isteğe bağlı kapatabileceği yönünde. Bir çok kullanıcıyı memnun etmeyen mavi tık özelliği bakalım kaldırılacak mı?

Whatsapp’ı beklemeden mavi tık özelliğinin nasıl kaldırılacağını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

Bkz: WhatsApp’ta Mavi Çift Tik Özelliği Nasıl Kaldırılır?

WhatsApp’ın güncellenmiş son sürümünü aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

WhatsApp Messenger - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin WhatsApp Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus İçin WhatsApp Güncellemesi Yayınlandı! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.