iPhone 8’in Sızıntı Videosu Yayınlandı

Apple tanıtacağı yeni iPhone modeli – ki iPhone 8 olma ihtimale çok yüksek – hakkında bu kez video sızıntısı yayınlandı.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni iPhone (iPhone 8) İle Tanışın

Apple’ın yeni iPhone modeli olacak iPhone 8 ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Daha önce hakkında birkaç sızıntı olan iPhone 8 için daha ciddi bir sızıntı geldi. Bir video. Son bir ay içinde farklı kaynaklardan gelen görseller ve videolar iPhone 8’in tasarımın artık kesinleştiğini gösteriyor. Tiger Mobiles ve Onleaks’in paylaştığı yeni video iPhone 8’in bugüne kadar ki en net görüntü.

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefon sızıntıları denince ilk akla gelen isimlerden biri olan Onleaks’in paylaştığı videoda iPhone 8 tasarımı en ince detaylarına kadar görünüyor. Çerçevesiz tasarımın yanı sıra cam gövde ve dikey iki kamera da mevcut.

iPhone 7’den Daha Kalın

Yeni iPhone’u kumpas yardımı ile ölçtüklerinde dış ölçüler 143.50 mm x 71.03 mm x 7.46 mm. Kamera çıkıntısı ile birlikte en fazla kalınlık 9.13 mm oluyor. Dolayısıyla bu yeni iPhone, iPhone 7 serisinden daha kalın. Bir çok yeni iPhone 8 sızıntısı gibi, bu videoda görünen cihaz da fabrika şekillerine göre hazırlanmış bir maket. Fabrikadaki tasarımı ile aynı olsa da sonda küçük değişiklikler olabileceğini unutmamak gerek.

Apple’ın tanıtım tarihi yaklaştıkça, iPhone 8’in nasıl bir tasarıma sahip olacağı konusunda net olarak sızıntılar görüyoruz. Tüm sızıntı görüntülerinde olduğu gibi Touch ID cihazın arkasında yer almıyor. Touch ID nin ekrana entegre olarak gelme ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone 8’in Sızıntı Videosu Yayınlandı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.