iPhone İçin Garanti Sorgulama

Eğer iPhone model bir akıllı telefonunuz varsa garanti süresini ve garanti durumunu öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone Telefonumun Garantisi Var mı?

Eğer iPhone bir akıllı telefona sahipseniz bu telefonunuzun garantisi olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Çünkü Apple, resmi sitesi üzerinden iPhone için garanti sorgulama yapma imkanı sunuyor. Özellikle ülkemizde iPhone modellerinin yüksek fiyatını göz önünde bulundurursak bu hizmetin önemi daha da artıyor. Diğer yanda eğer kendinize 2. el bir iPhone telefon aldıysanız buradan garantili olup olmadığını sorgulatabilir ve içiniz daha rahat bir şekilde satın alabilirsiniz. Şimdi gelelim iPhone telefonunuzu nasıl sorgulatacağınıza.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone Garanti Sorgulama

Öncelikle sorgulama yapacağınız sayfa için BURAYA tıklayın. “Donanımınızın seri numarasını girin” bölümüne iPhone telefonunuzun seri numarasını girin. Eğer seri numarasını bilmiyorsanız telefonunuzda Ayarlar > Genel > Hakkında bölümündeki “Seri numarası” kısmından öğrenebilirsiniz yada BURAYA tıklayın.

iphone garanti sorgulama-0

Sonrasında aşağıdaki “Lütfen kodu girin” bölümüne ise resimde görülen kodu yazın.

iphone garanti sorgulama-1

Gerekli yerlere bilgileri doğru olarak girdiğiniz zaman karşınıza Türkçe olarak telefonunuzun garanti durumunu görebilirsiniz. Bu sayfada geçerli satın alma tarihi, telefonla teknik destek süresi, onarım ve servis kapsamı ve AppleCare koruma planı bilgilerini göreceksiniz.

iphone garanti sorgulama-2

iPhone Garantisi Ne Zaman Bitiyor?

Onarım ve Servis Kapsamı seçeneğinin altında “Tahmini Son Kullanma Tarihi” bölümü yer almaktadır. Bu bölümde iPhone model akıllı telefonunuzun garantisinin ne zaman bittiğini görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone İçin Garanti Sorgulama İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.