iPhone İçin Kablosuz İşitme Cihazı – LiNX

Sponsorlu Bağlantılar

İlk İşitme Cihazı Üretildi!

Akıllı telefon iPhone için işitme cihazı üretildi. Bu işitme cihazı kendi alanında bir ilk oldu. LiNX isimli bu işitme cihazı Apple ile Danimarkalı GN ReSound şirketi ile birlikte çalışması sonucunda ortaya çıkarıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

LiNX isimli bu kablosuz işitme cihazı Bluetooth benzeri bir teknoloji sayesinde telefona bağlanıyor. iPhone’a  direk bağlanan bu işitme cihazı aynı zamanda şirketin üretmiş olduğu en küçük kablosuz cihaz olma unvanını da eline aldı.

LiNX işitme cihazı tıpkı bir kablosuz kulaklık görünümünde. Bu kablosuz işitme cihazı daha iyi duymayı sağlamanın yanı sıra iPhone’da müzik dinlemeyi ve gelen çağrıları almanızı da sağlıyor. İşitme cihazının iOS uygulaması sayesinde ayarlarını yapmak da mümkün.

LiNX işitme cihazı

iPhone ile LiNX işitme cihazı arasındaki iletişim diğer kablosuz cihazlar arasındaki bağlantıya benzer bir bağlantı ile kuruluyor.  2.4 Ghz kablosuz bağlantı teknolojisini kullanan işitme cihazı böylelikle daha az pil kullanmış olacak.

LiNX işitme cihazı 1

LiNX işitme cihazının fiyatı ise Reuters’ın verdiği bilgiye göre 2014 yılının başından itibaren yaklaşık 3000 dolar fiyat ile satılacak.

LiNX işitme cihazı 2

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone İçin Kablosuz İşitme Cihazı – LiNX İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.