iPhone, iPad ve iPod touch İçin En İyi Yarış Oyunları

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için App Store mağazasında bulabileceğiniz en iyi yarış oyunlarını bir araya getirdik.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS Akıllı Telefonlarınız ve Tabletleriniz İçin Yarış Oyunları

App Store uygulama ve oyun mağazasında birçok yarış oyunu bulunmakta. Eğer yarış oyunları hakkında bilginiz yoksa App Store mağazasında en iyi oyunları görmeniz mümkün olmayabilir. Saçma sapan yarış oyunları ile de zaman kaybetmek istemezsiniz. Eğer iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize kaliteli ve en iyi olarak kabul edilen bir yarış oyunu arıyorsanız yazımızı okumaya devam edin. İşte App Store’un en iyi yarış oyunları.

Sponsorlu Bağlantılar

App Store’un En İyileri

Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted-i2

Oyun dünyasının belkide en iyi bilinen oyunu olan Need for Speed yada namı değer NFS yarış oyununun serilerinden Most Wanted oyunu ile yarışa doyacaksınız. NFS, Most Wanted ile araba yarışlarına yeni bir soluk getirmişti. Yarışırken polislerin sizi takip etmesi, bir yandan yarışırken diğer yandan da polislere yakalanmamak, yarış bitse bile polisleri atlatmaya çalışmak ve daha bir çok heyecan verici olaylar.

Need for Speed Most Wanted - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin NFS Yarış Oyunu

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8 Airborne - iOS 3

iOS cihazlarınızda mükemmel efektlerin olduğu ve sürekli bir adrenalin içinde olduğunuz eşsiz bir yarış oyunu. Kaliteli, mükemmel ve gerçekçi yarış arabaları ile farklı kategorilerde yapacağınız yarışlarda tek bir amacınız var. Birinci olmak.

Asphalt 8: Airborne - iOS
iPhone, iPad, iPod touch için Muhteşem Yarış Oyunu

Real Racing 3

Real Racing 3-i1

Real Racing 3 oyunu, Real Racing ve Real Racing 2 serisinden sonra çıkan bir devam oyunudur. Gerçek arabalarlar, gerçek yarış pistlerinde ve gerçek kişilerle yarışabileceğiniz en gerçekçi yarış oyunlarından. Öyle ki 2013 yılında en iyi oyun olarak seçildi.

Real Racing 3 - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Gerçek Yarış Oyunu

GT Racing 2: The Real Car Experience

GT Racing 2-i1

App Store’da bulabileceğiniz bir diğer kaliteli yarış oyunu da GT Racing 2: The Real Car Experience oyunudur. Mobil oyun sektöründe lider firmalardan olan Gameloft’un geliştirdiği bu oyun hem Türkçe hemde ücretsiz.

GT Racing 2: The Real Car Experience - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yarış Oyunu

CSR Classics

CSR Classics - iOS 3

CSR serisinin devamı olan CSR Classics oyununda en iyi yarış arabaları bulunmakta. Boyuntunun diğerlerine oranla daha küçük olması oynanabilen kişi sayısını artırmakta. Şehir çetelerine karşı girdiğiniz kıyasıya mücadelede en iddaalı yarışlar seni bekliyor.

CSR Classics - iOS (iPhone, iPad, iPod touch) İçin Araba Yarış Oyunu
iPhone, iPad, iPod touch İçin Araba Yarış Oyunu

Riptide GP2

Riptide GP2-i1

Farklı bir yarış türü olarak karşımıza çıkan Riptide GP2 oyununda denizde jet motorunuzla yarışıyorsunuz. Biraz sulu olan bu yarışta amacınız sadece yarışmak değil. Yarıştığınız pistlerde bulunan rampalardan geçerek havada akrobatik hareketlerde yaparak yarışa heyecan katın.

Riptide GP2 - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Suda Jet Yarışı Oyunu

Angry Birds Go!

Angry Birds Go

Mobil oyun denince akla ilk gelen oyunlardan olan ve çıktığı günden beri popülerliğini halen devam ettiren Angry Birds serisinin son oyunlarından olan ve asıl oyun anlayışının dışına çıkarak bir yarış oyununa çevirilen kızgın kuşlar oyununda yeşil kafalı domuzlarla birbirinden heyecanlı yarışlar yapacaksınız.

Angry Birds Go! - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Angry Birds Yarış Oyunu
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin En İyi Yarış Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.