iPhone Silinen Verileri (Resim, Video, Döküman) Kurtarma

iPhone akıllı telefonunuzdan silinen bütün verileri kolay bir şekilde geri getirebileceğiniz güzel bir yazılım ve bu yazılım ile nasıl veri kurtaracağınızı anlatmaya çalıştık.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone Silinen Fotoğraf, Video, Veri Geri Getirme

Özellikle de yanlışlıkla cihazınızdan silinen verilere ihtiyaç duyduğunuzda gerçekten çok can sıkıcı olabiliyor. Daha can sıkıcı olan şey ise kaybolan verilerinizi kurtarma seçeneğinin bulunmadığını anladığınızı öğrenmek. iOS cihazları için çok sayıda veri kurtarma aracı mevcut olmakla birlikte en iyisini bulmak zor olabilir. Ancak hiç endişelenmenize gerek yok. Silinmiş dosyaları iOS cihazınızdan kurtarmak için test edilmiş bir yazılım bulunmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

FonePaw iPhone Data Recovery isimli bu program iPhone, iPad, iPod Touch cihazlarınızdan en önemli verileri kurtarmak için orijinal bir programdır. Sadece bu cihazlardan değil iTunes ve iCloud yedeklemelerinden veri kurtarma kapasitesine sahip. Kurtarma için farklı senaryoları destekler.

FonePaw iPhone Data Recovery Nedir?

FonePaw; 2014 yılında faaliyete geçirilen Hong Kong merkezli bir mobil çözüm şirketidir. İlk günlerinde büyük beğeni topladı. Yazılım, bakım ve veri kurtarma için geniş bir ürün yelpazesi sunmakta. Bu yazılım hem iOS hem de Android için mevcut. Şirketin nihai amacı dünyadaki kullanıcılarına dünya çapında mobil çözümler sunmaktır. Şu anda 1 milyondan fazla kullanıcı ürünlerini farklı uluslarda kullanıyor.

iPhone ve iPad Nasıl Yedeklenir ve Geri Yüklenir (Resimli Anlatım)

Sizlere iPhone Data Recovery aracından ve iPhone’daki kayıp verileri basit bir şekilde nasıl kurtaracağınızdan bahsedeceğiz.

FonePaw iPhone Data Recovery Hangi Veriler Kurtarılır?

iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone SE, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5 ve iPhone 4S, iPad Pro, iPad Air, iPad Mini, iPad 2 ve iPod Touch 5 cihazlarınızdaki tüm önemli verileri kurtarma kapasitesine sahiptir. Siz verilerinizi geri almak için yalnızca birkaç adım izlemeniz yeterlidir. Bazı dosya türleri ve ortamlar, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad ve iPod Touch 4’ten kurtarılabilir.

FonePaw tarafından bu yazılımı kullanarak kurtarılamayan herhangi bir dosya biçimi olabilir. Fotoğraf, video, resim kütüphanesi ve hatta galerileri kullanarak geri yüklenebilir. Silinen Whatsapp mesajları bile bu yazılım ile kurtarılabilir. iPhone’unuzda saklanan herşeyi kurtarabilirsiniz. Bu yazılım hem Mac hem de Windows sisteminde kullanılabilir. Yazılımı sisteminize kurabilir ve kayıp ya da silinen verileri kolayca geri alabilirsiniz. Yazılımın kullanıcı dostu arayüzü farklı seçenekler arasında dolaşmanıza ve iyileşmeyi kolay bir süreç haline getirmenize olanak tanır.

 iPhone Çalındı Ne Yapmalıyım?

FonePaw iPhone Data Recovery yazılımı iOS cihazlarınızı derin olarak tarar ve silinmiş dosyaları bulur. Bu işlem biraz zaman alabilir ama önemli medya dosyalarının çoğunu kurtarır. Bu yazılımı sadece Windows ya da Mac bilgisayarınıza kurmanız yeterlidir. Sonra cihazınızı sisteminize bağlayıp kurtarma işlemiyle başlayabilirsiniz. Bu yazılım, dahili depolama dışında iTunes ve iCloud yedeklemesinden de silinen dosyaları kurtarmanıza izin verir. Kayıp dosyalar önünüzde listelenir. İstediğiniz dosyaları seçip sisteminize geri yükleyebilirsiniz.

Kayıp verileri kurtarmak için üç farklı yol vardır. Fakat daha da ilerlemeden önce kurtarma işleminin düzgün şekilde gerçekleşmesi için bu yazılımı bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Ayrıca kurtarma işlemini başlatmak için iPhone’unuzu Windows ya da Mac bilgisayarınıza bağlayın.

iPhone Dahili Depolama Alanından Kayıp Dosyaları Kurtarma

1 – Veri kurtarma programını başlatın ve “Taramayı Başlat” düğmesine tıklayın. Yazılım, iPhone’unuzun dahili belleğini taramaya başlayacaktır.

2 – Tarama tamamlandıktan sonra bilgisayarınızda birden fazla sonuç görebilirsiniz. Neredeyse her kayıp ya da silinen dosya taramadan sonra sizin tarafınızdan görülecektir.

3 – “Sadece silinen öğeleri görüntüleme (only display the deleted items)” seçeneğini açarak sonuçlarınızı kolayca raflayabilirsiniz. Bu yalnızca silinmiş öğeleri önizlemenize yardımcı olacaktır.

iPhone ve iPad Eşzamanlama (Resimli Anlatım)

4 – Geri yüklemek istediğiniz fotoğrafları seçin ve “Kurtar (Recover)” butonuna tıklayın. Kurtarma işlemi dosya boyutuna bağlı olarak birkaç saniye veya dakika içinde yapılacaktır.

Dolayısıyla yukarıda listelenen adımları izleyerek kayıp ya da silinmiş verilerinizi iPhone cihazınızdan kolayca kurtarabilirsiniz. Kayıp verileri her türlü bu çarpıcı iPhone Veri Kurtarma Yazılımı kullanarak geri yüklenebilir.

iTunes Yedek ve iCloud Yedek’ten Kayıp Dosyaları Kurtarma

FonePaw iPhone Data Recovery yazılımı ayrıca iTunes Backup ve iCloud Backup üzerinde de kayıp verileri kurtarma özelliğine sahiptir. Veri kurtarma işlemi iPhone’un dahili belleğinden veri kurtarma işlemine benzer. Yazılımı çalıştırırken doğru seçeneği seçmeniz ve kurtarma işlemine devam etmeniz yeterlidir.

Fiyatlandırma

Yazılımı satın almadan önce, 15 gün boyunca FonePaw iPhone Data Recovery ücretsiz deneme sürümünü kullanabilir ve özelliklerini test edebilirsiniz. Bireysel kullanıcı, birden fazla kullanıcı ve işletmeler için uygun fiyatlı seçenekler sunuyor.

Sonuç

FonePaw iPhone Data Recovery yazılımı kullanıcı dostu arayüzü olan güvenilir bir yazılımdır. Farklı seçenekler arasında hızla gezinebilir ve kayıp verileri kolayca iOS cihazınızdan geri yükleyebilirsiniz. iOS cihazlarınızın verilerini taramak biraz zaman alsa da kayıp medya ve dosyaları bulmak için derinden tarama yapar.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone Silinen Verileri (Resim, Video, Döküman) Kurtarma İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.