iPhone ve Android’de Instagram Yorumları Silme (Resimli Anlatım)

Instagram hesabınızda paylaşmış olduğunuz fotoğraf ve videolarda istenmeyen yorumlar görüyorsanız ve bu yorumları silmek istiyorsanız aşağıdaki gibi yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram  – Mobil Uygulama Yorumları

Instagram, insanlar için sosyal yaşamlarını paylaştıkları en iyi ve güzel ortamlardan birisidir. Bu platformda sevdiğiniz kişileri, anılarınızı, o an yaptıklarınızı ya da beğendiğiniz herhangi bir fotoğrafı paylaşabilirsiniz. Üstelik karşılıklı takip ettiğiniz kişilerin paylaşımlarına yorum yapabilir ya da beğenerek diğer arkadaşlarınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve Android’de Instagram Yorumları Nasıl Silinir?

Diğer sosyal medya sitelerinde olduğu gibi Instagram üzerinde de açık bir profile sahipseniz istemediğiniz yorumları, spam mesajları alabilirsiniz. Profiliniz yalnızca arkadaşlarınıza açık olsa dahi paylaşımlarınıza yapılan rahatsız edici yorumları kaldırmanız gerekebilir. Genellikle Instagram kullanıcıları için basit bir yöntem olsa da yeni kullanıcılar için yorumları silmek kafa karıştırabilir

instagram yorumlarını silme 3

iPhone’da Instagram yorumlarını silmek için yorum yapılan fotoğraf ya da videoyu açın. Daha sonra altta yer alan yorum butonuna tıklayın ve silmek istediğiniz yorumun üzerine gelerek parmağınızı sola doğru kaydırın. Çöp kutusu simgesine tıkladığınızda sil ya da kötüye kullanımı şikayet et butonlarını kullanarak yorumu kaldırabilirsiniz.

instagram yorum silme

Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda ise silmek istediğiniz yoruma bir kez dokunarak açılan pencerede sil – yorumu sil ve kötüye kullanımı şikayet et butonlarını kullanabilirsiniz.

Instagram Uygulamalarını İndirin!

Instagram - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram - Android
Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram BETA - Windows Phone
Windows Phone İçin Instagram Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone ve Android’de Instagram Yorumları Silme (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.