iPhone ve iPad Eşzamanlama (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

iTunes ile Eşzamanlama

USB aracılığıyla iPhone, iPad ve iPod cihazlarınızı iTunes üzerinde kolaylıkla eşzamanlayabilir, iOS aygıtlarınızdaki tüm verilerin bilgisayara aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik eşzamanlama ile iPhone, iPad ve iPod’unuzda oynatmak üzere bilgisayarınızda bulunan film ve müzik gibi medya dosyalarını da son derece hızlı bir biçimde aygıtlarınıza ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Eşzamanlama Nasıl Yapılır?

Eşzamanlamayı kullanabilmek için iTunes’i bilgisayarınıza indirin ve kurulum sonrasında programı açın.

iTunes
Medya Dosyaları, Uygulama ve Oyun Yönetici Programı

iOS aygıtınızı bilgisayara USB kablo aracılığıyla bağlayın ve bağlı olan iOS aygıtın iTunes üzerinde tanınmasını sağlayın.

eşzamanlama 1

eşzamanlama 2

Aygıtınız iTunes üzerinde göründükten sonra sol yanda yer alan Ayarların altında bulunan sekmelere göz atın. Bu sekmeler içerisinde Uygulama, Müzik, Film, Tv Şovları, Podcast’ler, iTunes U, Kitaplar, Fotoğraflar, Kişi ve Takvimler gibi seçenekleri kullanarak eşzamanlama yapabilirsiniz.

eşzamanlama3

Açmak istediğiniz eşzamanlama türüne göre ilgili eşzamanlama seçeneğini tıklayın ve açılan pencerede eşzamanlanın yanında yer alan kutuyu işaretleyin. Eğer eşzamanlamayı kapatmak istiyorsanız ilgili kutuda yer alan işareti kaldırın. İçeriği tamamen eşzamanlamak için açılan pencerede sağ alt köşede yer alan “Eşzamanla” düğmesine tıklayın. Hepsi bu kadar.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone ve iPad Eşzamanlama (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.