iPhone ve iPad İçin Chrome’da Oturum Açma ve Senkronize Etme (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

iOS için Google Chrome

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad üzerinde varsayılan tarayıcı yerine Google Chrome kullanmaya karar verdiyseniz, cihazınızda oturum açarak verilerinizi mobil cihazınıza aktarabilir, bilgisayarınızda bulunan Chrome üzerinden doğrudan verileri telefonunuza ya da tabletinize gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Chrome - iOS
iPhone, iPad, iPod touch için Web Tarayıcı Uygulaması

iPhone ve iPad için Chrome’da Oturum Açma

Cihazınız üzerinde kullandığınız Google Chrome’da oturum açma hizmetlerine ulaşmak için sırasıyla Chrome Menüsü > Ayarlar > e-posta yolunu izleyin. “Oturum Aç” simgesine dokunarak var olan Google kimlik bilgilerinizi girebilir ve oturum açabilirsiniz. Verileriniz şifreli ise iki adımlı doğrulamayı uygulamanız gerekebilir.

ios için google chrome

iPhone ve iPad için Chrome’da Senkronize Etme

Yukarıda belirttiğimiz menüde senkronizasyonla ilgili seçeneğe tıklayarak verilerinizi diğer cihazlarınızla birlikte senkronize edebilirsiniz. Ayarlarınızı özelleştirmek isterseniz Hizmetler ekranında bulunan “Gelişmiş” seçeneğine tıklayın ve senkronizasyon seçeneğinin yanında bulunan mavi renkli kaydırma çubuğunu açık – kapalı hale getirin.

iphone'da chrome senkronizasyon

Burada tüm verilerinizi senkronize etmek istememeniz durumunda ayarı kapalı hale getirebilir ve verilerinizi korumak için şifreleme kullanabilirsiniz. Ayrıca yine aynı ekran üzerinde tüm senkronizasyon verilerini sıfırlayacağınız seçenekleri de görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone ve iPad İçin Chrome’da Oturum Açma ve Senkronize Etme (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.