iPhone ve iPad İçin Ramazan Ayı Uygulamaları

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletleriniz için Ramazan ayına özel ihtiyaç duyabileceğiniz uygulamalar bir arada.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS Cihazınız İçin Ramazana Özel Uygulamalar

Sıcak ve uzun yaz günlerine denk gelen mübarek Ramazan ayı için iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınıza özel uygulamaları bir araya getirdik. Bahsedeceğimiz uygulamalar farklı alanlarda ihtiyaç duyabileceğiniz uygulamalardır. Bunlar ezan saati, kıble yönü, nerede iftar yapılabilir gibi birçok ihtiyaca cevap verecek türden.

Sponsorlu Bağlantılar

Ramazanda İhtiyaç Duyabileceğiniz iOS Uygulamalar

iPhone ve iPad İçin Ramazan Ayı Uygulamaları

Ezan Pro

Uygulamanın adından da anlaşılacağı gibi ezan saatlerini öğrenebileceğiniz ve kıble yönünü bulabileceğiniz bir uygulama. Üstelik bu uygulama Apple Watch akıllı saat ve Apple TV ile de uyumlu bir uygulama. Ayrıca uygulamada dünyanın her tarafında okunan ezanları dinleyebilirsiniz.

Ezan Vakti - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Ezan Vakti Uygulaması

Ramazan Rehberi

Ramazan Ayı için iOS cihazlarınızda bütün sahur, iftar vakitlerini, ayetler ve hadisler ve daha birçok dini bilgiyi Ramazan Rehberi uygulaması sayesinde detaylı olarak öğrenebileceksiniz.

Ramazan - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Ramazan Ayı ve İmsakiyesi Rehberi Uygulaması

Muslim Assistant

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde başta Ramazan ve Kur’an olmak üzere İslam dini ile ilgili bilgiye ulaşabileceğiniz bir uygulama.

Muslim Assistant - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Namaz, Kıble, Ramazan Uygulaması

Yemeksepeti

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarından ve tabletlerinden bulunduğunuz çevredeki restoranlara güvenli bir şekilde sipariş verebileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Yemeksepeti İndir - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yemek Siparişi Verme Uygulaması

Nerede Yiyelim? – Wain Nakel

Nerede Yiyelim? – Wain Nakel uygulaması adında anlaşılacağı gibi iftar yapabileceğiniz yerleri size öneren bir uygulama. Eğer iftarı dışarıda yapmak istiyorsanız ama nereye gitmeniz gerektiğini bilmiyorsanız bu uygulamaya bakabilirsiniz. Uygulama en yüksek puanlı restoranları size sunuyor. Ama bazen içkili yerleri de önerebiliyor. Bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor.

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Nerede Yiyelim? – Wain Nakel İndir

Wego Flights & Hotels

Wego Flights & Hotels uygulaması ise yine isminden anlaşılacağı gibi bir seyahat uygulaması. Ramazan ayında eğer sevdiklerinizi ziyaret etmek istiyorsanız bu uygulama ile en uygun otel ve havayolunu size söylüyor.

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Wego Flights & Hotels İndir

Hadis-i Şerif

Bu uygulamada adından anlaşılacağı gibi Hz. Peygamberimizin (s.a.v. – s.a.a.) hadislerinin yer aldığı bir uygulama. Ayrıca bu uygulamadaki hadisleri isterseniz e-mail ile başkalarına gönderebilirsiniz.

Sure ve Dualar

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından geliştirilen bu uygulama ile namazda okuyacağınız sureleri ve duaları okunuşları ile dinleyebilir ve öğrenebilirsiniz. Sure ve Dua okuma, Sure ve Dua arama, Sureleri alfabetik sıraya ve Kur’an’daki sırasına göre sıralama gibi birçok özelliğe sahip.

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Sure ve Dualar İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone ve iPad İçin Ramazan Ayı Uygulamaları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.