iPhone ve iPad Teknik Servis Randevusu Nasıl Alınır?

iPhone ve iPad gibi Apple ürünlerinden birini kullanıyorsanız ve cihazınızda herhangi bir sorun meydana geldi ise randevu alarak teknik destek sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Apple Ürünlerini Tanıyın

Apple ürünleri hakkında bilgi almak istediğinizde ya da Apple ürünleri ile uygulamalı desteğe ihtiyaç duyduğunuzda Genius Bar’da yer alan uzmanlardan yardım alabilir, Apple ürünlerini daha yakından tanıyabilirsiniz. Apple Genius Bar ile tanışmak ve daha fazla hizmet almak için rezervasyon yaptırarak randevu alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Teknik Servis Randevusu

Genius’lar Apple ürünleri hakkında geniş bilgiye sahip olan ve Apple ürün sorunlarını çözümleyebilecek uzman çalışanlardır. Genius’lar ile yüz yüze konuşarak aygıtlarınızda oluşabilecek olası sorunları çözebilirsiniz.

GeniusBar

Bir Genius ile tanışmak ve randevu alarak aygıtınız hakkında daha fazla destek almak için bu bağlantıya tıklamalısınız.

Genius Randevu

iPhone ve iPad cihazlarınız için destek almak istiyorsanız cihazınızı mutlaka yedeklemeli, Apple Store’a giderek herhangi bir ekip üyesinden Genius Bar girişini yaptırmalısınız. Eğer farklı bir yol izlemek istiyorsanız iPhone’unuzda Apple Store uygulaması aracılığıyla kendi girişinizi yapabilirsiniz. Randevunuza gittiğinizde yaptığınız giriş ile Genius, aygıtınız hakkında daha fazla bilgi toplarken merak ettiğiniz sorulara cevap verecektir. Ayrıca arıza durumlarında onarım seçenekleriyle birlikte ilgili olası ücretler size aktarılacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone ve iPad Teknik Servis Randevusu Nasıl Alınır? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.