iPhone ve iPad’e Uzaktan Uygulama Yükleme (Resimli Anlatım)

iPhone ve iPad cihazlarınıza uzaktan kablosuz bir şekilde uygulama yüklemek ister misiniz? iOS cihazlara otomatik bir şekilde uzaktan nasıl uygulama yükleyeceğinizi öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS Aygıtlarınıza Uzaktan Uygulama Yükleyin

Apple, iOS işletim sistemine sahip olan iPhone, iPad ve iPod Touch gibi cihazlara yalnızca USB bağlantısı üzerinde değil aynı zamanda uzaktan uygulama yüklenmesine imkan tanıyor. Üstelik bilgisayarınız üzerinde tüm cihazlara aynı anda uygulama yükleyerek hem zahmetten kurtulabilir hem de önemli bir zaman kazanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad’e Uzaktan Nasıl Uygulama Yüklenir?

ios uygulama yükleme

Yüklemek istediğiniz uygulamaları uzaktan erişim ile cihazlarınıza göndermek için tek seferliğe mahsus bir işlem yapmanız gerekiyor. iOS aygıtınızda Ayarlar bölümüne girdikten sonra iTunes ve App Store seçeneğine tıklayın. Açılan ekranda aşağı indiğinizde Otomatik İndirmeler isminde bir bölüm göreceksiniz. Bu kısımda bulunan Uygulamaları aktif hale getirin ve otomatik yükleme özelliğinden faydalanacağınız tüm cihazlarda aynı işlemi tekrarlayın.

ios uzaktan uygulama yükleme

İkinci aşamada iTunes aracılığıyla tüm cihazlarınızı aynı Apple ID ve Şifreyi kullanarak tanıtmanız gerekiyor. Bu aşamayı tamamladığınızı varsayarak iTunes üzerinde App Store’a geçiş yapın. Yüklemek istediğiniz uygulamayı seçerek indir butonuna basın.

iphone ve ipad'e uzaktan uygulama yükleme

Uygulamanın bilgisayarınıza inmeye başladığı anda itibaren otomatik olarak iOS aygıtlarınıza da yüklendiğini görebilirsiniz. Ortalama inme süresi internet hızına ve uygulama boyutuna bağlı olarak değişmekle birlikte birkaç dakika içerisinde tamamlanacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone ve iPad’e Uzaktan Uygulama Yükleme (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.