iPhone’a Kısayol Nasıl Eklenir?

iPhone akıllı telefonların en büyük eksikliklerinden birisi olan kısayol ekleme özelliğini telefonunuza nasıl getireceğinizi öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone’da Kısayol Oluşturma

Genellikle uygulamalar dışında arama ya da mesaj gönderme gibi konularla ilgili kısayol oluşturamadığınız iPhone üzerinde ana ekrana kısayol eklemek ve işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirmek ister misiniz? Sizler için hazırladığımız bu yazıda iPhone ana ekranına nasıl kısayol ekleyeceğinizi anlatacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone’a Nasıl Kısayol Eklenir?

Daha çok Apple tarafından sınırlandırılan özellikler ile kullanılan iPhone’larda Jailbreak sayesinde pek çok kısıtlamayı aşarak aygıtınızı kullanabiliyorsunuz. Fakat Jailbreak uygulamasına sıcak bakmıyor ve farklı yöntemler ile kısayol oluşturmak istiyorsanız OneTap uygulamasını kullanabilirsiniz. İlk olarak App Store’dan OneTap uygulamasını indirin ve kurulumu bekleyin.

OneTap - iPhone
iPhone İçin Kısayol Oluşturma Uygulaması

iphone kısayol ekleme

Uygulama ile rehberinizde bulunan kişileri arama yapma, mesaj gönderme, mail gönderme ya da FaceTime arama gibi kısayollar oluşturarak ana ekranınıza ekleyebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ana ekrana eklemek istediğiniz kısayolu seçin ve açılan kişiler ekranında kısayola eklemek istediğiniz kişiyi belirleyin. Açılan menüde kişiyle icon ve ad bilgilerini belirledikten sonra devam butonuna basın.

Safari açıldığında açılan sayfayı ana ekrana ekle sekmesine tıklayarak kısayol ekleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu işlemi diğer uygulama ve kişiler içinde uygulayarak kısayol aracılığıyla işlemlerinizi çok daha hızlı tamamlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone’a Kısayol Nasıl Eklenir? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.