iPhone’da Kişileri Silme – Tüm Rehberi Silme (Resimli Anlatım)

iPhone kullanıcıları cihazlarında yer alan kişileri yada tüm rehberi kolaylıkla silebilir. iTunes’i kullanarak iPhone kişilerini silebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone’da Kişi Listesi Silme

iPhone üzerinde telefon rehberini silmek fakat telefonu sıfırlamak istemiyorsanız iTunes ile tüm rehberi kolaylıkla silebilir ve rehberinizin yedeğini alarak dilediğiniz zaman geri yükleme yapabilirsiniz. iTunes 11 ve 10.x sürümlerinde iki farklı şekilde uygulanan bu yöntem ile rehberinizi aygıtınızda değişiklik yapmadan silebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
iTunes
Medya Dosyaları, Uygulama ve Oyun Yönetici Programı

iTunes 11 için Kişiler Nasıl Silinir?

iTunes 11 sürümü yüklü olan bilgisayarınıza aygıtınızı bağlayın ve cihazınızı iPhone Ayarla seçeneği kullanarak iTunes üzerinde tanımlayın.

iphone rehberi silme 1

Daha sonra aşağıda ki görselde de görebileceğiniz gibi Bilgi seçeneğine basın ve açılan ekranda Kişileri Eşzamanla ile Windows Contacts seçeneğini seçin.

iphone rehberi silme 2

Sayfanın en alt kısmında yer alan Bu iPhone’deki Bilgileri Değiştir seçeneğinde yer alan Kişiler kutusuna tik atın ve eşzamanla diyerek rehberin silinmesini sağlayın.

iphone rehberi silme 3

iTunes 10.x için Kişiler Nasıl Silinir?

Aygıtınızı bilgisayara bağladıktan sonra iTunes’i açın ve Aygıtlar sekmesinde görünen telefonunuzu seçerek ilerleyin. Sağ kısımda açılan menü üzerinde Özet, Bilgi, Uygulamalar şeklinde ilerleyen bölüm üzerinde Bilgi seçeneğine tıklayın.

Kişileri eşzamanla ve Takvimleri eşzamanla seçeneklerinde olan tik işaretini kaldırın, uyarı ekranında yer alan Kişileri Sil seçeneğini seçin. Sonraki ekranda eşzamanla düğmesine basarak kişileri silebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone’da Kişileri Silme – Tüm Rehberi Silme (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.