iSkysoft iPhone Data Recovery

2.5

iPhone, iPad ve diğer iOS cihazlarınızdan silinen verileri kurtarmak istiyorsanız iSkysoft iPhone Data Recovery programını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows 8.1/8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 29.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 290
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone Dosya Kurtarma Programı

iSkysoft Studio tarafından geliştirilen iSkysoft iPhone Data Recovery, iOS işletim sistemine sahip aygıtlarda silinen verileri geri getirme imkanı sunuyor. Bilgisayarlarda kullanılan Recovery yazılımlarının bir benzeri olan iSkysoft Data Recovery, diğer yazılımlara nazaran son derece başarılı bir iş çıkarıyor. Her ne kadar iPhone olarak sunulsa da yazılım iOS işletim sistemi olan tüm aygıtlarda kurtarma işlemi yapabilmekte.

iOS’da Silinen Verileri Geri Getirin

iSkysoft iPhone Data Recovery, iPhone cihazınızda yanlışlıkla sildiğiniz ya da geri getirmek istediğiniz dosyaları kurtarmanıza yardımcı oluyor. Genellikle iOS işletim sistemine sahip aygıtlarda yapılan versiyon güncellemeleri, yanlış veri yazma hataları ya da donanımsal arızalar, verilerin istemsiz bir şekilde silinmesine neden oluyor.

iSkysoft iPhone Data Recovery ise iOS işletim sistemli aygıtınızda kaybolan pek çok dosyayı tespit ediyor ve seçtiğiniz dosyaların geri yüklenmesini sağlıyor. Program ile yalnızca fotoğraf ve videolarınızı değil aynı zamanda rehber ve takvim gibi uygulamaları da geri getirebilirsiniz. Üstelik iTuness ile uyumlu çalışan program, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm verileri size sunuyor.

iSkysoft iPhone Data Recovery Video

Sponsorlu Bağlantılar

iSkysoft iPhone Data Recovery Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

iSkysoft iPhone Data Recovery” İçin Bir Cevap

iSkysoft iPhone Data Recovery İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.