iTools

2014.0520

iTools programı iPone, iPad ve iPod touch cihazlarınız için iTunes alternatifi ücretsiz bir dosya ve uygulamalar yöneticisi olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 522
Sponsorlu Bağlantılar

iOS Cihazlar İçin Dosya Yöneticisi

Thinksky tarafından geliştirilen Apple ürünlerinden iPhone, iPad ve iPodTouch için üretilen iTools, bir dosya yönetici uygulaması olup tüm Windows sürümleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır. iTunes alternatifi olarak sunulan bir program olmasına karşın İOS işletim sistemine sahip cihazlarda son derece sorunsuz ve uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. iTools ile İOS içerikli cihazlarınızı son derece hızlı ve kolay bir şekilde yönetebileceksiniz.

iTools ve Cihazlarınızı Yönetin

iTools, iOS işletim sistemine sahip cihazların bilgisayar ile bağlantısını sağlarken aynı zamanda senkronize bir şekilde işlem yapmanıza imkan tanıyor. Program ile cihazdan bilgisayara ya da bilgisayardan cihaza doğru dosya transferi yapabilirsiniz. Basit ve şık bir arayüze sahip olması nedeniyle kullanım açısından bir sıkıntı yaratmayan program ile iOS cihazlarınıza tam kontrol sağlayabilirsiniz.

iTools programının bir diğer özelliği ise program arayüzünde cihazınızda bulunan iletileri görüntülemenize ve yedeklemenize imkan tanımasıdır. Yine diğer modellerde olduğu gibi iTools üzerinden de cihazınıza ait bilgiler kullanılarak kısa mesaj ve diğer ileti yöntemlerini aktif olarak kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

iTools İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.