iTunes

12.7.2.58

iTunes ile iOS cihazlarınızı bilgisayara bağlayabilir ve müziklerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıları, sanatçıları ve albümleri iTunes ile dinleyebilir ve kendi listelerinizi oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1/8, 7, Vis
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 192.6 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 944
Sponsorlu Bağlantılar

Medya Dosyaları, Uygulama ve Oyun Yönetici Programı

5/5, Toplam: 2 kişi

iTunes programı, bütün etkinliklerinizi bir arada toplayan bir araçtır. Yani bilgisayarınızda bulunan film, müzik, video gibi medya dosyaları ile uygulama ve oyunlarınızı yönetebileceğiniz bir yönetici. Örneğin bilgisayarınızda bulunan müzikleri iTunes ile dinleyebilir, oyun ve uygulamalarınızı açabilir ve gerekli indirmelerinizi yapabilirsiniz. iTunes programı ile doğrudan iTunes Mağazasına gitme imkanınızda var. Sadece Windows için değil aynı zamanda Mac işletim sistemi içinde Apple tarafından geliştirilen bir program. Apple, iTunes programı kullanıcılarına en popüler müzikleri en uygun fiyata sunuyor.

Geliştirici Apple olunca, bu program doğal olarak iOS işletim sistemli cihazlar olan iPhone, iPad ve iPod Touch için de kullanışlı bir program olarak karşımıza çıkıyor. En popüler ses ve video formatlarını destekleyen program ses dosyalarını daha ufak boyutlarda kullanıcılarına sunuyor. Programın bir diğer özelliği ise CD/DVD yazma özelliği. Yani iTunes ile dinlediğiniz müzikleri isterseniz CD yada DVD’ye yazdırabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra 250’nin üzerinde internet radyosu da bulunmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

iTunes Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

iTunes İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.